Путін у Сінгапурі прокоментував "вибори" в "ЛДНР"

Російський президент зазначив, що політика чинної української адміністрації нібито не дозволяє розраховувати на мирне врегулювання конфлікту на Донбасі.

Путін в Сінгапурі. Фото: ТАСС.

Президент Росії закликав в першу чергу засудити вбивства на Донбасі, а потім критикувати минулі в "ЛДНР" "вибори". Свою позицію він висловив на прес-конференції в четвер, 15 листопада, за підсумками візиту до Сінгапуру, передають Патріоти України.

"Що стосується засудження ким би то не було ось цих" виборів ": ми щось не чули засудження вбивств, які відбуваються на територіях невизнаних "республік", ось в чому вся справа. Спочатку потрібно було засудити вбивства, які там відбуваються, політично мотивовані", - заявив Путін.
Він зазначив, що політика чинної української адміністрації нібито не дозволяє розраховувати на мирне врегулювання конфлікту на Донбасі. "Але ми все ж вважаємо, що іншого шляху немає, все одно доведеться домовлятися", - додав він.
За словами Путіна, Київ досі не виявив бажання виконувати мінські домовленості. "Нічого не відбувається. Навіть закон про особливий статус Донбасу, який був прийнятий парламентом України, до сих пір не набув чинності. Це - ключовий елемент врегулювання. Неначе так і треба. Всі чекають якогось виконання мінських домовленостей від Росії, а то, що київська влада нічого не робить, це краще нікому не помічати", - підкреслив президент РФ.
Зазначимо, що Україна, ряд країн і організацій, в тому числі ООН та ОБСЄ, заявили про невизнання "виборів" в "ЛДНР". У Москві проведення цих "виборів" раніше назвали "необхідною в сьогоднішніх умовах мірою".

Промах "залізної канцлерки". Меркель сама зробила Німеччину залежною від Росії: У ЗМІ назвали 3 головні помилки екс-канцлера

вівторок, 7 грудень 2021, 10:58

Однією з трьох головних помилок екс-канцлера Німеччини Ангели Меркель є рішення припинити використання ядерної енергії. Це врешті-решт поставило ФРН у сировинну залежність від Росії, зазначають Патріоти України. Експерти вважають, що німецький уряд пер...

Міністр оборони України просив у голови Пентагону бойову авіацію, засоби ППО, більше військових кораблів: ЗМІ дізнались деякі подробиці

вівторок, 7 грудень 2021, 10:06

В Києві наразі працюють радники Пентагону, щоб вивчити яку швидку допомогу можуть надати США, для зміцнення ЗСУ до російської навали. Зустріч Резнікова та Остіна відбулася в Пентагоні в середині листопада. Українському міністру потрібні були системи оз...