Путінські іхтамнети на Донбасі голодують: В розвідці розповіли про безчинства окупантів

Російські мародери не гребують нічим - терористи почали викрадати їжу у місцевих жителів.

Російські мародери на Донбасі. Фото: Народна армія.

Російські військові, які беруть участь в окупації Донецької і Луганської областей, почали грабувати ночами мирне населення, забираючи у них не тільки цінні речі, а й їжу у зв'язку з нестачею продовольчого забезпечення. Про це повідомляється на офіційній сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що найбільша кількість подібних злочинів здійснюється військовослужбовцями 1 армійського корпусу Збройних сил Російської Федерації.

Також, згідно з даними української розвідки, представники зенітних підрозділів 1 і 2 російських армійських корпусів у посиленому режимі займаються освоєнням боротьби з безпілотниками (особливо з тими, які використовуються спостережною місією ОБСЄ).

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 25 червня

четвер, 25 червень 2026, 7:17

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:

У полку “Скеля” за пів року зафіксували 26 небойових смертей новобранців - гучне розслідування

четвер, 25 червень 2026, 7:00

За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...