
Російські військові, які беруть участь в окупації Донецької і Луганської областей, почали грабувати ночами мирне населення, забираючи у них не тільки цінні речі, а й їжу у зв'язку з нестачею продовольчого забезпечення. Про це повідомляється на офіційній сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони України у Facebook, передають Патріоти України.
Зазначається, що найбільша кількість подібних злочинів здійснюється військовослужбовцями 1 армійського корпусу Збройних сил Російської Федерації.
Також, згідно з даними української розвідки, представники зенітних підрозділів 1 і 2 російських армійських корпусів у посиленому режимі займаються освоєнням боротьби з безпілотниками (особливо з тими, які використовуються спостережною місією ОБСЄ).
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...