Путіну надають недостовірну інформацію: У Росії запанікували через шпигунів в уряді

У наданні фальшивих даних екс-депутат Держдуми та улюбений політолог Путіна Сергій Марков звинувачує "британських агентів". Начебто у звітності, що лягає на стіл президента РФ навмисно погіршені показники економіки, щоб применшити успіхи "Великої Росії"

Сергій Марков. Фото: соцмережі.

Росстат свідомо подавав президенту Росії Володимиру Путіну неправдиві дані щодо стану справ в Росії і за цим, можливо, стоїть британська розвідка. З такою заявою виступив в мережі скандальний російський політолог, екс-депутат Держдуми РФ Сергій Марков, передають Патріоти України.

Він зазначив, що після прес-конференції, яка відбулася 20 грудня, "Путін, здається, зробив висновок, що уряд дає йому невірні цифри". "Тому що в багатьох питаннях звучала недовіра до озвучених президентом цифр. Відразу після зустрічі він публічно сказав про цю проблему Медведєву. А зараз змінили керівника Росстату", - зазначив Марков.

Він вважає, що таким чином у владі визнали, що була "створена система фальсифікації". Марков зазначає, що тепер питанням фальсифікації повинні зайнятися люди з адміністрації Путіна, а також "ФСБ правильно б подивитися, куди йдуть корені".

Сам політолог в такий фальсифікації традиційно побачив руку Заходу. "Тому що це може бути і системний адміністративний збій і системна політична антипутінська діяльність в апараті уряду - може британська розвідка пише ці фальшаки?" - запитав він. У свою чергу користувачі мережі висміяли панічні настрої Маркова і запропонували відразу перевірити і кухарів Путіна.

"Це через людей Льовочкіна та Бойка, яких я викрив": Киву виключили із ОПЗЖ (відео)

четвер, 21 жовтень 2021, 13:30

Народний депутат Ілля Кива більше не є представником політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ). З неї його офіційно виключили на конференції Полтавської обласної організації. Інформацію 21 жовтня підтвердив сам парламентарій, спілкуючи...

Нардепка від "Батьківщини" прийшла в Раду із мінісумочкою Gucci за $2000 (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 12:59

Зокрема, йдеться про блакитну мінісумочку Шкрум – на засіданні парламенту 21 жовтня нардепка не знімала її навіть під час голосування. На офіційному сайті бренду Gucci аксесуар розміщений під назвою GG Marmont mini top handle bag. Сумка доступна у деся...