Питання нацбезпеки: Сенатори у США хочуть заборонити програми Касперського

Автор пропозиції, сенатор від Демократичної партії Джин Шахін заявила, що дуже велику тривогу викликає наявність зв'язків між "Лабораторією Касперського" і Кремлем.

Ілюстрація:iPress.ua

Комітет з питань збройних сил Сенату США запропонував заборонити міністерству оборони використовувати програмне забезпечення "Лабораторії Касперського". Про це повідомляє агентство Reuters, інформують Патріоти України.

Автор пропозиції, сенатор від Демократичної партії Джин Шахін заявила, що дуже велику тривогу викликає наявність зв'язків між "Лабораторією Касперського" і Кремлем. У цих умовах, зазначила вона, продуктам російської компанії "не можна довірити захист критичних вузлів інфраструктури, особливо комп'ютерних систем, життєво важливих для забезпечення національної безпеки". За словами сенатора, щодо питання про використання програм "Лабораторії Касперського" існує єдність поглядів між Конгресом і адміністрацією Дональда Трампа.

Для вступу в силу законопроект необхідно затвердити в Палаті представників і Сенаті, а потім його повинен підписати президент США.

27 червня співробітники ФБР провели допити понад десяти співробітників "Лабораторії Касперського" в США. Спецслужбу, зокрема, цікавило, наскільки детально офіси в США звітують перед головним офісом в Москві.

Росія з лютого 2022 року втратила в Україні щонайменше 2002 танки, - Oryx

понеділок, 29 травень 2023, 22:49

За час війни з Україною Росія втратила щонайменше 2002 танки. Про це повідомив нідерландський портал Oryx, який документує втрати армій лише з викладених у відкритий доступ фотографій та відео. За даними Oryx, 1239 російських танків знищено, 106 – пошк...

"Вітаємо російських прикордонників": У РДК заявили, що знову перетнули кордон РФ (фото)

понеділок, 29 травень 2023, 22:40

Представники Російського добровольчого корпусу заявили, що вкотре перейшли державний кордон Росії. Вони також опублікували відповідне фото, передають Патріоти України. «Учора прикордонники РФ відзначали своє професійне свято. Бійці РДК привітали їх чер...