"Ракетний екраноплан": Пропагандисти Кремля заявили про розробку нової військової техніки

Росіяни планують використовувати нову техніку для охорони Північного морського шляху і патрулювання акваторії Чорного і Каспійського морів.
Росіяни заявили, що розробляють "ракетний екраноплан". Ілюстрація: ТАСС.

У Росії почали розробляти ракетний екраноплан, який, за словами розробників, буде невидимим для радарів противника, передають Патріоти України.

Міністр промисловості і торгівлі Денис Мантуров повідомив: «Відмінною особливістю літального апарату стане наявність ракетного озброєння». За його словами, на думку експертів, екраноплан стане ефективною сучасною зброєю, яку будуть використовувати для охорони Північного морського шляху і патрулювання акваторії Чорного і Каспійського морів.
Екраноплан є високошвидкісним транспортним засобом-амфібією, яка летить на невеликій висоті від поверхні землі за рахунок дії так званого екранного ефекту.

Ексміністру оборони, який погодив підписання Харківських угод, повідомили про підозру - його звинувачують у держраді

понеділок, 8 серпень 2022, 19:56

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру у державній зраді колишньому міністру оборони України Михайлу Єжелю, який погодив підписання Харківських угод. Своїми діями урядовець сприяв країні-агресору Росії в окупації Криму, передають Патріоти Ук...

Щойно виповнилося 18 років - пішов на війну разом із батьком: На Донбасі російська ракета вбила бійця з Буковини

понеділок, 8 серпень 2022, 19:42

16 липня на Донеччині від удару російської ракети загинув 18-річний боєць Нацгвардії Максим Кравець. Родом він із Буковини, на фронт вирушив разом зі своїм батьком. Спочатку вони були в ТрО, а потім добровольцями пішли в Нацгвардію, передають Патріоти ...