"Ракетний екраноплан": Пропагандисти Кремля заявили про розробку нової військової техніки

Росіяни планують використовувати нову техніку для охорони Північного морського шляху і патрулювання акваторії Чорного і Каспійського морів.
Росіяни заявили, що розробляють "ракетний екраноплан". Ілюстрація: ТАСС.

У Росії почали розробляти ракетний екраноплан, який, за словами розробників, буде невидимим для радарів противника, передають Патріоти України.

Міністр промисловості і торгівлі Денис Мантуров повідомив: «Відмінною особливістю літального апарату стане наявність ракетного озброєння». За його словами, на думку експертів, екраноплан стане ефективною сучасною зброєю, яку будуть використовувати для охорони Північного морського шляху і патрулювання акваторії Чорного і Каспійського морів.
Екраноплан є високошвидкісним транспортним засобом-амфібією, яка летить на невеликій висоті від поверхні землі за рахунок дії так званого екранного ефекту.

На росії нова "бавовна": Губернатор Брянської області заявив про дві хвилі повітряних атак українських безпілотників

четвер, 9 лютий 2023, 8:32

Вночі на 9 лютого та вранці в Брянській області Росії пролунали вибухи. Губернатор області Олександр Богомаз заявив про роботу ППО по безпілотниках. Про це сказав губернатор Брянської області. Нібито всі дев’ять дронів були збиті. Про тип БПЛА не уточн...

Погодили постачання потужної кількості зброї, - Зеленський про новий оборонний пакет від Великої Британії та підписання "Лондонської декларації"

четвер, 9 лютий 2023, 8:27

Велика Британія надасть Україні новий великий пакет оборонної допомоги, який стане чітким сигналом про те, що держави рухаються до перемоги разом. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ЗМІ на військовій базі Bov...