РФ прагне створення "народної республіки" на Балканах: Президент Хорватії занепокоїлася активністю Росії у Боснії

За словами Колінди Грабар-Кітарович військове зіткнення на Балканах не можна виключати, адже Москва хоче мати владу над тими подіями, які відбуваються в регіоні.

Колінда Грабар-Кітарович. Фото:www.kroativ.at

Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович вважає, що Кремль залучений в гібридну війну у Боснії і Герцеговині. Про це вона сказала місцевому виданню Vecernji List, інформують Патріоти України.

"Боснію і Герцеговину доcі ми не можемо назвати стабільною державою, і вона до цього дня не є політично незалежною. Референдум, який нещодавно пройшов у республіці Сербській (частина Боснії і Герцеговини - ред.) був тільки першим кроком у серії можливих так званих "референдумів", це може привести до проголошення незалежності Республіки Сербської", - заявила вона.

За словами Грабар-Кітарович, військове зіткнення на Балканах не можна виключати, адже РФ хоче мати владу над тими подіями, які відбуваються в регіоні.

"У нас може бути ситуація, в якій Росія почне привозити озброєння, буде вести розвідувальні операції і вести пропаганду в регіоні", - зазначила президент.

Вона також каже, що військовослужбовці Хорватії беруть участь в діях НАТО, щоб утримати Москву, щоб вона не потикалася в східний регіон.

"Путін створив таку жахливу атмосферу, що не всі можуть в ній існувати. Нам потрібно довести Росії, що ми ведемо себе так не проти неї, а просто хочемо захистити держави-члени Альянсу", - заявила президент Хорватії.

Хіти тижня. "Гундяєв головного мозку": Путінський патріарх розповів про злісних укрів, які хочуть свою церкву

середа, 12 грудень 2018, 0:35

Патріарх РПЦ Кирило назвав об'єднання Української церкви "ідеєю пітьми" та продовжив лякати українців "розколом" й "захопленням храмів". Так, патріарх Російської православної церкви Кирило вважає, що ініціатори створення в Україні об'єднаної церкви зар...

​"Все закончится плачевно и для Кремля, и для народа РФ": Російський експерт про провокації Кремля з Ту-160 в Венесуелі

середа, 12 грудень 2018, 0:30

На більш серйозні провокації проти потужного противника росіяни не зважаться. Проте у Вашингтоні все одно на це відреагують дуже жорстко.​. Поставки російських стратегічних бомбардувальників Ту-160 до Венесуели - це новий крок Кремля в конфлікті зі США...