РФ прагне створення "народної республіки" на Балканах: Президент Хорватії занепокоїлася активністю Росії у Боснії

За словами Колінди Грабар-Кітарович військове зіткнення на Балканах не можна виключати, адже Москва хоче мати владу над тими подіями, які відбуваються в регіоні.

Колінда Грабар-Кітарович. Фото:www.kroativ.at

Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович вважає, що Кремль залучений в гібридну війну у Боснії і Герцеговині. Про це вона сказала місцевому виданню Vecernji List, інформують Патріоти України.

"Боснію і Герцеговину доcі ми не можемо назвати стабільною державою, і вона до цього дня не є політично незалежною. Референдум, який нещодавно пройшов у республіці Сербській (частина Боснії і Герцеговини - ред.) був тільки першим кроком у серії можливих так званих "референдумів", це може привести до проголошення незалежності Республіки Сербської", - заявила вона.

За словами Грабар-Кітарович, військове зіткнення на Балканах не можна виключати, адже РФ хоче мати владу над тими подіями, які відбуваються в регіоні.

"У нас може бути ситуація, в якій Росія почне привозити озброєння, буде вести розвідувальні операції і вести пропаганду в регіоні", - зазначила президент.

Вона також каже, що військовослужбовці Хорватії беруть участь в діях НАТО, щоб утримати Москву, щоб вона не потикалася в східний регіон.

"Путін створив таку жахливу атмосферу, що не всі можуть в ній існувати. Нам потрібно довести Росії, що ми ведемо себе так не проти неї, а просто хочемо захистити держави-члени Альянсу", - заявила президент Хорватії.

"З глузду з'їхав, чи шо?", або "Майже поліглот, біндерівський": На урочистостях в окупованому Криму з нагоди 5-річчя анексії Путін заговорив українською

середа, 20 березень 2019, 0:02

Російський та український народи ніколи не сварилися, переконує фюрер Четвертого Рейху, підкреслюючи, що все буде добре, як приберуть режим Порошенка. "Исконный" Крим при цьому, звісно не віддасть. Президент Росії Володимир Путін під час візиту до окуп...

Що задумав Назарбаєв? Господар Казахстану не збирається відходити від влади, - експерти

вівторок, 19 березень 2019, 23:26

Нурсултан Назарбаєв залишається головою Ради безпеки, повноваження якого були при його правлінні розширені. Також він залишив за собою посаду глави партії “Нур Отан”. У вівторок, 19 березня, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв оголосив про свою ві...