Американський Держдеп на брифінгу для журналістів заявляє, що офіційні особи Сполучених Штатів ні в які Шушари не поїдуть, пишуть Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.
"Наша позиція незмінна: уряд США не буде присутній на цьому форумі ні на якому рівні. Вести справи і розвивати відносини як зазвичай неможливо до тих пір, поки Росія не виконає зобов'язання по мінським угодами", - підкреслив представник Держдепу Марк Тонер. Дипломат зауважив, що, на думку держдепартаменту США, ті компанії, які бажають мати бізнес в Росії, постають перед серйозними економічними і репутаційними ризиками.
Даний Петербурзький міжнародний економічний форум буде проходити з 16 по 18 червня в передмісті російської "північної столиці" - в Шушарах. Організатором його проведення виступив нещодавно створений держфонд "Росконгресс". Головними темами на майбутньому форумі повинні стати нова економічна реальність РФ і пошук нових джерел зростання. Глави багатьох західних країн заявляли, що зняття санкцій з Росії стане можливим виключно в разі, коли РФ виконає всі пункти мінських угод.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...