Росія заборонила деяку білоруську "молочку"

Тимчасові обмеження на ряд продуктів введено через виявлення Россільгоспнаглядом заборонених антибіотиків.

Білоруська молочка традиційно користується попитом. Фото:  ntv.ru.Россільгоспнагляд ввів тимчасові обмеження на поставки в Росію продукції ряду білоруських виробників молочних продуктів. Про це повідомляється на сайті відомства, передають Патріоти України.

Як зазначається, заборона вступає в силу з 19 травня.
Зокрема, в список підприємств, що потрапили під обмеження, увійшли "Кобринський маслоробно-сироробний завод", "Молодечненський молочний комбінат", "Молочна компанія Новогрудські дари", "Пружанський молочний комбінат", "Слуцький сироробний комбінат" і його Любанська філія.
Приводом для прийняття такого рішення став той факт, що в продукції цих виробників повторно виявили лінкоміцин, натаміцин, ципрофлоксацин, а також тілозин.

Останній цвях у труну СРСР-2: Чому Німеччина і Франція гальмують вступ України до ЄС, - експерт

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:19

"Німецький канцлер Олаф Шольц заявив, що заявка України на приєднання до Європейського союзу не може бути швидко розглянута, незважаючи на масштабне вторгнення Росії. Мовляв, "короткого шляху до ЄС немає", а "процес приєднання - це не питання кількох м...

У Байдена надумали, як урізати доходи Росії від нафти без ембарго ЄС, - NYT

п’ятниця, 20 травень 2022, 7:10

Поки в ЄС не можуть домовитися про нафтове ембарго, влада США розробляє заходи, які допоможуть скоротити доходи Росії від експорту нафти. Зокрема, пропонуються санкції проти покупців нафти РФ. План опрацьовують в адміністрації президента США Джо Байден...