​Росіяни накрили Авдіїку та Піски великокаліберною артилерією – штаб АТО

Найгарячіше було знов у Авдіївці. Обстріли велися на всіх оперативних напрямках донецького фронту.

Речник АТО Олег Сушинський

Патріоти України представляють зведення прес-центру штабу АТО станом на 06.00 23 липня 2016 року:

За минулу добу в районі проведення антитерористичної операції російські окупаційні війська 54 рази відкривали вогонь по позиціях Сил АТО. Зокрема 24 рази на Донецькому, 26 на Маріупольському та 4 на Луганському напрямках.

На Донецькому напрямку із забороненої Мінськими угодами 122 мм артилерії окупанти випустили 34 снаряди по наших опорних пунктах в Авдіївці та 28 – у Пісках. Крім цього, по захисниках Авдіївки ворог бив із 120 та 82 мм мінометів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Також, 120 та 82 мм міномети і БМП противник застосував у селищі Луганське, міномети калібру 82 мм – у Троїцькому, гранатомети – у Новгородському, Пісках, Новоселівці Другій, біля шахти Бутівка, а великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю - у Зайцевому.

Не припиняють російські окупанти збройні провокації й на Маріупольському напрямку. Наших воїнів у Широкиному та Старогнатівці вони обстріляли зі 120 мм мінометів. Міномети калібру 82 мм та гранатомети супротивник застосував поруч Красногорівки, Талаківки і Водяного, а біля Мар’їнки та Широкиного - активізувалися ворожі снайпери.

На Луганщині окупанти вели мінометний вогонь по Старому Айдарі, а Новоолександрівку обстріляли з гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Новий план: США та Іран створять "лінію зв'язку" для проходу Ормузом, - CNN

понеділок, 22 червень 2026, 14:56

Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...