Росіянина не обрали главою Інтерполу: У РФ розповіли, чим займеться програвший Прокопчук

За кандидатуру російського представника Олександра Прокопчука віддали голоси лише 61 делегат зі 162.

Олександр Прокопчук. Фото: ТАСС.

Глава Національного бюро Інтерполу МВС Росії Олександр Прокопчук, який претендував на посаду глави міжнародного відомства, продовжить роботу в організації на посаді віце-президента, передають Патріоти України.

Як повідомила ТАСС офіційний представник МВС РФ Ірина Вовк, "його робота, як і раніше, буде зосереджена на зміцненні позицій Інтерполу в міжнародній поліцейській спільноті й підвищенні ефективності діяльності організації".

Зазначимо, що за кандидатуру російського представника Олександра Прокопчука віддали голоси лише 61 делегат зі 162. Нагадаємо: Кім Чен Ян обраний президентом Інтерполу на дворічний термін. З жовтня він виконував обов'язки глави Інтерполу в зв'язку з відставкою його колишнього президента Мен Хунвея. 29 вересня той відправився у Китай, де був затриманий за підозрою у корупції.

У "братушек" росіян - великі проблеми?: У Косові знову протести, у сутички втрутилися миротворці НАТО

понеділок, 29 травень 2023, 21:29

Серби, які компактно проживають на півночі Косова, у районі Косовської Митровиці, виступають проти центральної влади Пріштіни, що складаєтсья з етнічних албанців. Цього разу конфлікт виник через те, на виборах у кількох містах північних муніципалітетів...

"Смішно чути це від "БНР": Мер Харкова відреагував на ідею Бєлгородського губернатора щодо "приєднання" його міста

понеділок, 29 травень 2023, 21:15

Колись давно Бєлгород входив до складу Харківської області, а зараз у Харкові Бєлгородську область сприймають виключно як "Бєлгородську народну республіку". Про це розповів харківський міський голова Ігор Терехов у коментарі "Настоящему Времени", перед...