"Російська агентура може потрапити в Україну з різних сторін. Тому це питання до ефективності СБУ" - Гопко про доцільність візового режиму з РФ (відео)

Нардеп вважає, що Україні потрібно налагодити більш ефективну співпрацю нашої розвідки з розвідками інших країн, які мають бази російських агентів, диверсантів, бо візовий режим з РФ не є досить ефективним кроком для їх стримування.

Ганна Гопко. Фото:скрін відео

Голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко прокоментувала ефективність можливого введення візового режиму України із Російською Федерацією. Про це вона повідомила в ефірі 5 каналу, передають Патріоти України.

"Було засідання спікера із керівниками фракцій для того, щоб проговорювати, які інші ефективні заходи можуть бути для того, щоб стримувати Російську Федерацію. Чи буде політична воля і чи вистачить голосів, поки що це питання обговорюється", – зазначила Гопко.

"Я можу сказати, що російська агентура може потрапити в Україну і з білоруської сторони, якщо буде питання потреби. Тому, я б не сказала, що візовий режим з Росією є реально ефективним кроком для того, щоб не пускати, і що це є той інструмент, який допоможе уникнути перетин кордону російською агентурою.

Вони настільки продумані, вони можуть заїхати з різних сторін, з різними паспортами. Це питання до ефективності, до здатності нашої Служби безпеки, співпрацюючи із представниками країн-членів НАТО, маючи двосторонні угоди. Тобто мені здається, що ось тут потрібно налагодити більш ефективну співпрацю нашої розвідки з розвідками інших країн, які мають бази цих російських агентів, диверсантів, які працюють для втілення російських підривних питань", – наголосила вона.

Над легітимізацію питання працюють кращі британські юристи: Офіційний Лондон виступає за передачу Україні конфіскованих активів РФ - ЗМІ

понеділок, 4 липень 2022, 8:24

Рішення явно не зависне: до роботи підключились МЗС, МВС та Мінфін Сполученого Королівства. Кошти можуть бути надані або українській державі, або постраждалим громадянам нашої країни. Великобританія виступає за конфіскацію російських активів, які потра...

"Зараз всі наші": На Віниччині багатодітна сім'я з 6 дітьми відправила 16 машин провізії на передову

понеділок, 4 липень 2022, 8:23

Багатодітна родина на Вінниччині готує для наших захисників домашні страви. Москаленки передають на фронт тушонку, млинці, бринзу та вареники. Меню для військових розробили самі - все натуральне, домашнє і приготоване з любов'ю, розповіли в сюжеті "ТСН...