"Російська агентура може потрапити в Україну з різних сторін. Тому це питання до ефективності СБУ" - Гопко про доцільність візового режиму з РФ (відео)

Нардеп вважає, що Україні потрібно налагодити більш ефективну співпрацю нашої розвідки з розвідками інших країн, які мають бази російських агентів, диверсантів, бо візовий режим з РФ не є досить ефективним кроком для їх стримування.

Ганна Гопко. Фото:скрін відео

Голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко прокоментувала ефективність можливого введення візового режиму України із Російською Федерацією. Про це вона повідомила в ефірі 5 каналу, передають Патріоти України.

"Було засідання спікера із керівниками фракцій для того, щоб проговорювати, які інші ефективні заходи можуть бути для того, щоб стримувати Російську Федерацію. Чи буде політична воля і чи вистачить голосів, поки що це питання обговорюється", – зазначила Гопко.

"Я можу сказати, що російська агентура може потрапити в Україну і з білоруської сторони, якщо буде питання потреби. Тому, я б не сказала, що візовий режим з Росією є реально ефективним кроком для того, щоб не пускати, і що це є той інструмент, який допоможе уникнути перетин кордону російською агентурою.

Вони настільки продумані, вони можуть заїхати з різних сторін, з різними паспортами. Це питання до ефективності, до здатності нашої Служби безпеки, співпрацюючи із представниками країн-членів НАТО, маючи двосторонні угоди. Тобто мені здається, що ось тут потрібно налагодити більш ефективну співпрацю нашої розвідки з розвідками інших країн, які мають бази цих російських агентів, диверсантів, які працюють для втілення російських підривних питань", – наголосила вона.

Щоб виправдати депортацію: Російські медики "шукають" якомога більше патологій в дітей Луганщини

неділя, 27 листопад 2022, 13:14

Російські загарбники влаштували диспансеризацію дітей на окупованій території Луганської області. Медики, завезені з РФ, намагаються "знайти" якнайбільше патологій, щоб виправдати депортацію на територію Росії. Про це 27 листопада розповіли в Луганські...

У РФ поменшало іранських дронів: потрібно заблокувати постачання агресору компонентів для БПЛА

неділя, 27 листопад 2022, 13:04

За інформацією речника МЗС Олега Ніколенко, Україна поінформувала Іран про те, що наслідки співучасті у російській агресії будуть неспівмірними з потенційними вигодами від співпраці з Росією. Робота українських Протиповітряних Сил і дипломатичні зусилл...