"Російська машина "фейкових новин" стає божевільною": Францію обурила брехня Кремля про збитий у Сирії літак

Французький посол Джерар Ароза досить різко спростував твердження Міністерства оборони РФ, яке звинуватило у загибелі Іл-20 вже й французів.

Росіян звинуватили у відвертій брехні. Ілюстрація: соцмережі.

Посол Франції у США звинуватив Росію у брехні та поширенні фейків після заяви Москви про те, що французький фрегат у Середземному морі запустив ракети по Сирії і може бути причетний до падіння літака з російськими військовими, передають Патріоти України.

Як передає Reuters, французький посол Жерар Ароза досить різко спростував твердження Міністерства оборони РФ. "Російська машина "фейкових новин" стає божевільною: звинувачує французів у тому, що вони збили російський літак (який, фактично, став жертвою сирійського "дружнього вогню")", - заявив він.

Представник французької армії Патрік Штайгер також заперечив, що Франція була причетна до інциденту або в принципі запускала якусь ракету, але кілька годин російські ЗМІ продовжували ставити йому це питання.

В Іспанії листи з вибухівкою надійшли також прем'єр-міністру і до міноборони

четвер, 1 грудень 2022, 16:16

Конверт "з піротехнічним матеріалом", адресований Санчесу, знешкодила його команда безпеки, пише Еlmundo. У міністерстві зауважили, що охорону поблизу державних і дипломатичних будівель посилять після серії листів з вибуховими пристроями. Іспанські ЗМІ...

Лавров пояснив, чому РФ обстрілює Херсон, порівнявши його зі Сталінградом, котрий "звільняють від фашистів"

четвер, 1 грудень 2022, 15:56

Росія обстрілює Херсон також, як свого часу обстрілювала Сталінград. Кремль продовжує вважати регіон "своєю територією". Про це заявив міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова. "Ну у нас і місто Сталінград було нашою територією. І ми там німців бил...