
«Київські бойовики», як називають підрозділи ЗСУ в «молодій республіці» в ході сьогоднішньої спроби прориву у села Калинівка втратили дві бойові машини піхоти. Про це повідомила прес-служба «Народної міліції ЛНР» , зазначають Патріоти України.

«У другій половині дня противник активізувався на напрямку населеного пункту Калинівка. Провівши потужну артилерійську підготовку протягом півтори години, о 15.30 силами понад 50 осіб за підтримки трьох одиниць БМП перейшов в наступ на передові позиції Народної міліції ЛНР», - йдеться у повідомленні.
«Ударом з флангу противник був відкинутий і затиснутий з двох сторін. Зазнавши втрат в особовому складі і втративши дві одиниці БМП, противник відійшов на попередні позиції», - наголосили у «Народній міліції».
Оскільки джерело, м’яко кажучи, не дуже надійне, чекаємо коментарів з 54-ї бригади. Сподіваємось скоро дізнатись, чи дійсно в районі Калинівки велись якісь активні дії з боку ЗСУ. І якщо так, які результати.
Вже маємо коментар Сержа Марко. У Захарченко вкотре брешуть безбожно.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....