
Командування російських з'єднань і частин активізувало насильницьку призовну кампанію серед населення тимчасово окупованого Донбасу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони, передають Патріоти України.
"У зв'язку зі значним некомплектом особового складу з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, що пов'язано з масовим дезертирством російських військовослужбовців, окупаційне командування інтесифікувало насильницьку призовну кампанію серед населення тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей, серед іншого - за рахунок студентів середньо-технічних і вищих навчальних закладів", - йдеться в повідомленні.
Водночас, за інформацією ГУР, у навчальних центрах скорочено термін підготовки молодого поповнення за всіма військовими спеціальностями. Як наслідок, зростає кількість небойових втрат, пов'язаних із низькою професійною підготовкою новобранців.
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...
Якщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко віддасть наказ про напад на Україну, його армія масово дезертуватиме, здаватиметься в полон або підніме бунт. Про це заявила лідерка білоруської опозиції Світлана Тихановська у коментарі Нови...