Російські найманці накрили колону цивільного транспорту на блокпосту «Зайцеве» вогнем з крупнокаліберних кулеметів

Люди намагалися зекономити бензин, тому збиралися залишатися біля блокпосту, але через стрілянину їм довелося залишити трасу.

Російські бойовики.

22 листопада приблизно о 17:30 колона цивільних автомобілів на блокпосту «Зайцеве» потрапила під обстріл, передають Патріоти України.

«На момент закриття поста «Зайцеве» о 17.00, стоїть колона від поста до поста. Люди економлять паливо, оскільки можливості заправитися вже немає... а попереду ще ніч. Почалася безладна стрілянина ... із застосуванням важкої стрілецької ... ККВТ (Крупнокаліберний кулемет Володимирова танковий). По колоні відкрили вогонь з автоматичної зброї з боку посадки залізниці, з боку Микитівки. Люди поспішають залишити трасу. Відомо про пошкодження транспорту, про жертви або поранених інформації немає», - повідомляє паблік Nova Gorlivka.

Цю ж інформацію підтверджують активісти Донбас SOS: «Ми наполегливо рекомендуємо всім покинути околиці Майорського і рухатися по основній трасі в напрямку Горлівки, за нашою інформацією рухатися у цьому напрямку безпечно".

"У парламенті "Народний фронт" відверто демонструє те, що він мріє знищити НАБУ. БПП - те саме" - Ситник (відео)

четвер, 27 липень 2017, 23:30

Директор бюро наголосив, що представники фракції "НФ" у Верховній Раді вважають, що діяльність його відомства спрямована саме проти них. Представники коаліції у Верховній Раді України постійно виступають проти Національного антикорупційного бюро Україн...

Порошенко наполягає, щоб мене не пустили в Україну - Сакварелідзе

четвер, 27 липень 2017, 23:09

Разом з тим екс-заступник генпрокурора зазначив, що "жодних підготовлених документів" для позбавлення його українського громадянства на цей момент немає. Колишній заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе не виключає, що його можуть н...