Уряд Саудівської Аравії поставив за мету збільшити видобуток природного газу в країні з поточних 12 млрд кубічних футів (340 млн кубометрів) до 17,8 млрд кубічних футів (504 млн кубометрів) до 2020 року, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
До 2030 року керівництво країни розраховує наростити видобуток до 23 млрд кубічних футів. Тобто, за найближчі три роки саудівці збільшать видобуток газу в півтора рази, а за 13 років - в два рази.
Відзначається, що Saudi Aramco, державна нафтогазова корпорація Саудівської Аравії, підписала контракти на реалізацію проекту з видобутку газу Fadhili вартістю $13,33 млрд, анонсованого в минулому році. Також компанія планує інвестувати ще близько $10 млрд в інші газові проекти, включаючи розробку глибоководних родовищ в Червоному морі, сланцевих ділянок на півночі країни і збільшення видобутку газу на існуючих нафтових родовищах.
Дані плани є частиною стратегії по переходу з нафти на газ в якості палива для енергетичних станцій в країні. У минулому році країна споживала в середньому близько 600 тис. Барелів нафти на добу для виробництва електроенергії, причому в літні місяці показник сягав 900 тис. Б / д. Нарощування видобутку газу дозволить скоротити споживання нафти, яка піде на експорт.
Запаси газу в Саудівській Аравії оцінюються в 8,5 трлн кубометрів.
Так що, як справедливо констатувало на початку поточного місяця американське видання American Thinker, «російсько-саудівська нафтова війна посилюється».
Також нагадаємо, глава державної нафтовидобувної компанії Saudi Arabian Oil Co. (Saudi Aramco) Амін Нассер офіційно оголосив в травні, що Саудівська Аравія планує істотно збільшити видобуток вже в 2016 році і посилити свою присутність на світовому ринку.
«Саудівська Аравія знищить Росію» - статтю під таким зловісним заголовком опублікувала в грудні минулого року ізраїльська газета Ynet. У ній розповідається про плани саудитів рішуче битися на нафтових ринках з Росією і Іраном.
До речі, сьогодні до 9 години ранку по Києву ціна на нафту Brent впала до 46,0 дол за барель. Це, так би мовити, попутна хороша новина ...
Більшість українців, які наразі перебувають у Польщі, приїхали відносно нещодавно. Найбільша частка – 37% – оселилися в країні менш ніж пів року тому. Такі дані опублікували в аналітичному центрі міжнародної агенції з працевлаштування Gremi Personal, п...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 19.01.25 орієнтовно склали: