Російський опозиціонер Навальний анонсував проведення нової масової акції

Навальний заявив, що акція протесту планується на 12 червня, але не уточнив, чи збирається погоджувати московську акцію з міською владою.

Олексій Навальний. Фото: Еспресо.

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що планує провести 12 червня в Москві і в інших містах масову акцію з тими ж гаслами, що і на несанкціонованому антикорупційному ході, що відбувся 26 березня. Навальний не уточнив, чи збирається погоджувати московську акцію з міською владою, пишуть Патріоти України з посиланням на Русскую службу BBC.

Поки що заявку на проведення мітингу подати він все одно не може, оскільки за законом вона подається місцевій владі не раніше ніж за 15 днів до запланованої дати його проведення.

Навального затримали 26 березня через кілька хвилин після початку несанкціонованої акції проти корупції в Москві. За інформацією проекту «ОВС-Інфо», столичні поліцейські в цей день затримали більше тисячі людей. Антикорупційні акції 26 березня пройшли практично в ста містах Росії.

Приводом для їх проведення стало розслідування Фонду боротьби з корупцією Навального про«таємну імперію» прем'єр-міністра Дмитра Медведєва. У ньому стверджується, що Медведєв через підставні фонди та довірених осіб володіє кількома садибами, яхтами, квартирами, агрокомплексом та виноробними комплексами в Росії та Італії.

"Главный итог парижских переговоров президентов Франции и Украины", - Портніков

вівторок, 18 червень 2019, 0:05

Для нас і Заходу це продовження санкцій, а для Росії - продовження війни, вважає журналіст-міжнародник. Патріоти України пропонують ознайомитись з експрес-аналізом першого офіційного візиту президента Зеленського до Парижу від авторитетного політично...

Хіти тижня. "Тяжелое работает интенсивно. С сиренами проехали пожарные": Під Донецьком почалися потужні бої

понеділок, 17 червень 2019, 23:55

Такого обстрілу давно не було. Постріли чутні в багатьох районах міста. Жителі Донецька в соціальних мережах повідомляють, що в районі аеропорту йде сильний бій, передають Патріоти України. . "Идет мощный монотонный обстрел из тяжелого!!!";. "Бой в ст...