Російський опозиціонер Навальний анонсував проведення нової масової акції

Навальний заявив, що акція протесту планується на 12 червня, але не уточнив, чи збирається погоджувати московську акцію з міською владою.

Олексій Навальний. Фото: Еспресо.

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що планує провести 12 червня в Москві і в інших містах масову акцію з тими ж гаслами, що і на несанкціонованому антикорупційному ході, що відбувся 26 березня. Навальний не уточнив, чи збирається погоджувати московську акцію з міською владою, пишуть Патріоти України з посиланням на Русскую службу BBC.

Поки що заявку на проведення мітингу подати він все одно не може, оскільки за законом вона подається місцевій владі не раніше ніж за 15 днів до запланованої дати його проведення.

Навального затримали 26 березня через кілька хвилин після початку несанкціонованої акції проти корупції в Москві. За інформацією проекту «ОВС-Інфо», столичні поліцейські в цей день затримали більше тисячі людей. Антикорупційні акції 26 березня пройшли практично в ста містах Росії.

Приводом для їх проведення стало розслідування Фонду боротьби з корупцією Навального про«таємну імперію» прем'єр-міністра Дмитра Медведєва. У ньому стверджується, що Медведєв через підставні фонди та довірених осіб володіє кількома садибами, яхтами, квартирами, агрокомплексом та виноробними комплексами в Росії та Італії.

З архіву ПУ. "Кавказ готовят к войне. В планах Кремля "Третья чеченская", на этот раз даже более масштабная", - рабин Шмулевич

середа, 22 січень 2020, 18:30

У планах Кремля «Третя чеченська», цього разу навіть більш масштабна, від Ставрополя до Каспію. "Примечательна не фантастичность цифр («2000 чеченцев»), и не то, что Путину кажется нормальным и достойным подражания, что в 21 веке российская армия воюет...

Хіти тижня. У Чечні новий глава: Що трапилось з Кадировим

середа, 22 січень 2020, 18:00

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров передав передав свої повноваження Мусліму Хучіеву в зв'язку зі своєю тимчасовою непрацездатністю. Відповідне розпорядження опублікували на сайті адміністрації глави і уряду Чечні. Хучіев займає пост лідера з 1...