Російський опозиціонер Навальний анонсував проведення нової масової акції

Навальний заявив, що акція протесту планується на 12 червня, але не уточнив, чи збирається погоджувати московську акцію з міською владою.

Олексій Навальний. Фото: Еспресо.

Російський опозиціонер Олексій Навальний заявив, що планує провести 12 червня в Москві і в інших містах масову акцію з тими ж гаслами, що і на несанкціонованому антикорупційному ході, що відбувся 26 березня. Навальний не уточнив, чи збирається погоджувати московську акцію з міською владою, пишуть Патріоти України з посиланням на Русскую службу BBC.

Поки що заявку на проведення мітингу подати він все одно не може, оскільки за законом вона подається місцевій владі не раніше ніж за 15 днів до запланованої дати його проведення.

Навального затримали 26 березня через кілька хвилин після початку несанкціонованої акції проти корупції в Москві. За інформацією проекту «ОВС-Інфо», столичні поліцейські в цей день затримали більше тисячі людей. Антикорупційні акції 26 березня пройшли практично в ста містах Росії.

Приводом для їх проведення стало розслідування Фонду боротьби з корупцією Навального про«таємну імперію» прем'єр-міністра Дмитра Медведєва. У ньому стверджується, що Медведєв через підставні фонди та довірених осіб володіє кількома садибами, яхтами, квартирами, агрокомплексом та виноробними комплексами в Росії та Італії.

Хіти тижня. У Вінниці охоронці московських попів напали на журналістів біля храму (фото, відео)

середа, 16 січень 2019, 5:00

У Вінниці журналісти приїхали до храму, щоб висвітлювати анонсоване зібрання трьох митрополитів УПЦ МП Іонафана, Варсонофія і Агапіта, проте на них напала охорона. Журналісти вже написали заяву в поліцію.

Хіти тижня. На Одещині готується "масова втеча" парафій РПЦ до ПЦУ (фото)

середа, 16 січень 2019, 0:10

На Одещині чотири храми, що належать до Московського патріархату, готуються перейти в Православну церкву України, а храми Київського патріархату вже на стадії перереєстрації у новій церкві. Напередодні Різдва сталася значуща подія для православних укра...