
Народний депутат від "Самопомочі" Олена Бабак заявила про рішення скласти свій мандат через "договорняки" між головою партії, мером Львова Андрієм Садовим та губернатором Волинської області Ігорем Палицею. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Дмитро Качура, передають Патріоти України.
"Договорняк між Садовим і Палицею вимальовується на Волині. Замість Бабак, яка раптом заявила про те, що їй до вподоби політична кар'єра, заходить у Раду нинішня в.о. мера Луцька Вусенко..." - написав він.
Зазначимо, що в Луцьку в лютому помер мер, водночас нині вибори міського голови поки не призначені.
І в.о. мера стала секретар міськради від "Самопомочі" Юлія Вусенко, яка і повинна увійти до Верховної Ради замість Бабак за списком партії.
У міськраді Луцька у партії "Укроп", яку в області очолює ставленик олігарха Коломойського Палиця, є більшість. І зараз голова Волинської ОДА захотів взяти владу в місті під свій контроль шляхом впровадження людини з "Укропу" на посаду секретаря міськради.
Саме тому йому довелося вступити в "договірняк" із Садовим, який і примусив Бабак скласти мандат, щоб Вусенко зайшла в парламент і звільнила місце секретаря міськради для креатури Палиці.
Відповідно новий секретар автоматично стане в.о. мера міста.
Нагадаємо, що напередодні Бабак заявила, що для її рішення скласти мандат послужили "виключно особисті причини".
"Я вважаю, що мені треба змінити мою діяльність. Я не політик, я більше експерт. Для мене політична діяльність є складною, як для людини", - сказала вона.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...