На задньому сидінні автомобіля, в якому президент Росії Володимир Путін прибув до Спасо-Преображенського монастиря на острові Валаам, насправді перебувала не дама в червоному, а співробітник служби безпеки, на колінах якого лежала коробка з іконою. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив керівник прес-служби патріарха Кирила Олександр Волков, повідомляють Патріоти України.
"Президент приїхав на машині за кермом, відкрив задні двері, за якими сидів офіцер СБП (що цілком природно) і тримав у руках червону коробку, в якій знаходилася ікона. Оскільки так вийшло, що я сам цю коробку тримав через 10 хвилин, можу сказати, що це була важка ікона, навряд чи президенту було б зручніше з нею йти в храм", - написав він.
Також Волков заявив, що Путін не дарував яхт монастирю."Багато років тому в користування Церкві Управлінням справами президента була передана яхта Паллада, яка іноді використовується для прогулянок на свіжому повітрі, як Патріархом Алексієм, так і нині Патріархом Кирилом. Втім, більшу частину часу вона стоїть біля причалу", - додав він.
Як повідомляли Патріоти України, Путін прибув на острів Валаам у компанії невідомого супутника або супутниці.
У соцмережах припустили, яка дама в червоній сукні могла приїхати разом із Путіним.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....