Сенсаційне розслідування про "двійників" Путіна: Скільки насправді "облич" у глави РФ (відео)

Обличчя російського президента постійно змінюється, але що за цим стоїть?

Оточення робить свого короля. А мільйони російських громадян свого царя - батюшку. Щоправда якій він насправді той цар – достеменно не знає ніхто. Бо навіть перед своїми вірнопідданими не завжди з’являється сам Путін. Деінде нерідко спливають чутки про багатьох двійників російського президента. Тож, ІСTV прискіпливо дослідили обличчя Володимира Володимировича, повідомляють Патріоти України.

П'ять років тому російський президент приїхав до Києва із досить помітним синцем на обличчі. Тоді й виникли перші розмови про пластичну операцію. Наш хірург навіть знає, що може спричинити такі сліди. "Тут видно грижі в області нижнього віка і надлишки шкіри. Ці надлишки шкіри ніяк не приберуться самостійно", - каже хірург. То ж, російський президент все-таки спокусився на рецепт вічної молодості? Чи це просто інша людина?

Давайте далі проводити розслідування. Що ж змінилося? Лице поправилося. Одна людина виглядає як втомлена, виснажена, помітні вікові зміни. Дивіться як змінилася область губ. Дивіться як пропали впалі щоки, подивіться як змінилася область під очима, - показує спеціаліст. У принципі, усі ці правки можна зробити на операційному столі. А пам’ятаєте той зворушливий момент, коли Путін на мітингу раптом заплакав? Усе виглядало так, начебто він розчулився величезною підтримкою росіян на президентських виборах.

Але у хірурга більш прагматичний погляд на ці речі: "Швидше за все це була реакція на вітер. Таке часто буває після блефаропластики, або операції з пластики повік, яку, можливо, провели президенту Путіну. Є така реакція, коли йдуть сльози не залежно від його реакції. Вітер подув і сльозотеча. Тож, чи дійсно на всі зустрічі та міжнародні події ходить саме Путін – дивіться у сюжеті".

​До кінця січня Україна отримає ще купу озброєнь від країн НАТО – ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 23:35

Як повідомляли Патріоти України, вночі 21 січня в Україну доставлено першу партію зброї та боєприпасів зі США в рамках нового термінового постачання військової допомоги через агресію РФ. До кінця січня, як повідомляють джерела в Пентагоні, Україна отри...

Офіційний Берлін заперечив наявність планів евакуації родин німецьких дипломатів з України, про що повідомили ЗМІ

субота, 22 січень 2022, 22:32

Міністерство закордонних справ Німеччини відреагувало на публікацію німецької газети Bild про плани Берліну евакуювати родичів дипломатів з України. У міністерстві заявили, що ця інформація не відповідає дійсності, повідомляють Патріоти України з посил...