"Сенцова ніколи не відпустять": Геращенко назвала маячнею і затягуванням часу чергову заяву Москалькової

Можливі смерті і каліцтва українських політв‘язнів і заручників - назавжди будуть на совісті світу, який продовжує загравати з диктатором і витанцьовували з ним тірольську «камаринську» на кістках.

У Кремлі хочуть, щоб Сенцов помер. Фото: Радіо Свобода.

"Те, що городить омбудвумен РФ Т. Москалькова про неможливість звільнення Сенцова і якусь загадкову «нову правову угоду» між РФ і Україною - це, звичайно, маячня, банальне і лицемірне затягування часу, фарс, підлість й продовження тактики шантажу долями живих людей", - пише нардеп Ірина Геращенко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Єдине, що потрібно для звільнення Сенцова, Кольченка, Сущенка, інших бранців Кремля і заручників з окупованих територій - це політична воля і бажання Путіна. Волі немає, навпаки, є бажання замордувати при потаканні і байдужості світу... Україна продемонструвала всі можливі кроки і ініціативи задля звільнення наших бранців. У відповідь - новий і новий фарс і брехня Кремля, уловки і відмовки. Можливі смерті і каліцтва українських політв‘язнів і заручників - назавжди будуть на совісті світу, який продовжує загравати з диктатором і витанцьовували з ним тірольську «камаринську» на кістках".

На віллу-готель Софії Ротару в Ялті зазіхнули "Ветерани Росії"

середа, 19 червень 2024, 0:55

Співачку Софію Ротару, яка підтримує ЗСУ, намагаються покарати, "націоналізувавши" її готель "Вілла Софія" у тимчасово захопленій Ялті. Раніше будівлю, яку називали "будинком-примарою", хотіли перетворити на пансіонат для окурантів, а тепер вирішили лі...

Столтенберг уперше назвав найімовірнішого майбутнього генсека НАТО

вівторок, 18 червень 2024, 23:28

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг вперше визнав, що у прем'єр-міністра Нідерландів Марка Рютте найбільше шансів на посаду наступного генсека Альянсу. Під час брифінгу Столтенберг заявив, що вважає очевидним, що країни НАТО дуже близькі до рішен...