
У столиці Іспанії Барселоні кілька тисяч людей вийшли на мітинг. Вони вимагають "зупинити сепаратистський переворот", пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Акцію організували активісти "Громадянського суспільства Каталонії" (SCC) під загальним гаслом "За свободу, демократію і співіснування!".
Учасники протесту йдуть до центральної площі, де знаходиться будівля каталонського уряду.
Як стверджує голова SCC Хосе Домінго, демократія, співіснування і свобода знаходяться під загрозою. Саме тому, були організовані акції, мета яких – протистояти сепаратистським рухам та зупинити "інституційний державний переворот".
Зазначимо, в листопаді 2015 року парламент Каталонії ухвалив резолюцію про незалежність від Іспанії і план відділення від країни, який мали реалізувати протягом 18 місяців. Проте пізніше Конституційний суд анулював ці документи, оскільки конституція країни не дозволяє відділення регіонів.
Згідно з результатами опитувань, проведеного в листопаді 2014 року, 80% населення (близько 2 млн осіб) Каталонії підтримали незалежність регіону.
Іспанський уряд назвав опитування незаконним і подав кілька позовів до Конституційного суду.




Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...