Щоб скреп побільшало: Кримчан зігнали на площу дивитися прес-конференцію Путіна

Люди цьому були геть не раді.

Скріншот

Дивитися трансляцію щорічної прес-конференції російського президента Володимира Путіна 17 грудня в центр Сімферополя прийшли до сотні людей, але вже через годину присутні почали розходитися. Люди, що прийшли, більше цікавилися не тим, про що говорив президент Росії, а тим, чи з власної волі вони з'явилися, передають Патріоти України.

"Вас теж відправили дивитися? – зверталися один до одного присутні. З'ясувати, хто відправляв людей дивитися трансляцію, не вдалося, глядачі категорично ухиляються від відповідей. Трансляція прес-конференції тривала більше двох годин. У той же час, згідно з повідомленням, у Керчі біля телевізорів з трансляцією прес-конференції Путіна ажіотажу теж не було.

Відзначається, що традиційна щорічна прес-конференція президента Росії Володимира Путіна 17 грудня стартувала опівдні за московським часом. У Криму трансляцію прес-конференції президента РФ забезпечують за допомогою мобільних телевізійних пристроїв. Практику проведення великих щорічних прес-конференцій Володимир Путін ввів в 2001 році.


Фактор лендлізу: Експерт назвав місяць, коли Путін намагатиметься завершити війну в Україні

субота, 2 липень 2022, 7:30

Росія, ймовірно, припинить війну в Україні вже восени, коли наша держава почне отримувати зброю від США по лендлізу. Пр це сказав політолог Микола Давидюк у коментарі "24 каналу", передають Патріоти України. Експерт переконаний, що РФ спробує вийти з У...

У Путіна великі проблеми: У Росії недостатньо сил у Херсоні, щоб контролювати регіон, - CNN

субота, 2 липень 2022, 7:15

Чиновники у США схиляються до думки, що Росія не має достатньо сил для контролю окупованої її військами території Херсонської області, передають Патріоти України. Зокрема, американські посадовці звертають увагу на низку інцидентів, пов’язаних із замаха...