"Щоб вирішити для Путіна проблему 2024 року": Яку країну Росія захопить наступною

На думку фінансиста Слави Рабиновича, найзручніша нова жертва для Кремля - союзна держава Білорусь.

Слава Рабинович. Фото: Гордон.

Найближчим реальним планом президента Росії Володимира Путіна, крім анексії Криму та окупації Донбасу, може стати анексія Білорусі. Про це заявив відомий російський блогер і фінансист Слава Рабинович, передають Патріоти України.

"Я не маю жодних ілюзій з приводу того, до чого може вдатися путінська ОПГ. А вона може вдатися до де-факто і, швидше за все, де-юре до анексії Білорусі. В теорії - з двох причин. По-перше, для підтримки патріотичного чаду. По-друге, щоб вирішити для Путіна проблему 2024 року, коли доведеться робити вигляд, що президентом буде хтось інший.

Щоб не випускати владу з рук, можна стати президентом нової об'єднаної держави. Будь-хто зараз може сказати, що це неможливо . Але, повертаючись до листопада 2013 року, то ж саме можна було тоді сказати про події наступних п'яти років", - впевнений він.

Джерело: Апостроф

В Москві буде істерика? - Офіс президента України висунув шість умов для мирних переговорів з Росією

понеділок, 4 липень 2022, 0:03

Головна умова для мирних перемовин з РФ - припинення вогню. Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк висунув умови України для мирних переговорів з Росією. Про це він написав у Twitter.

"В НАТО готові перевести війну з Росією на якісно новий рівень - для початку силами ЗСУ", - Голобуцький

понеділок, 4 липень 2022, 0:00

"Офіційна заява МЗС РФ у відповідь на масовану "бавовну" на території Росії: "Робиться це, щоб підштовхнути нас до завдання ударів подібного роду у відповідь. А потім ще більше розкрутити антиросійську істерію. Ми досі утримуємось від таких кроків. Але...