"Щоб вирішити для Путіна проблему 2024 року": Яку країну Росія захопить наступною

На думку фінансиста Слави Рабиновича, найзручніша нова жертва для Кремля - союзна держава Білорусь.

Слава Рабинович. Фото: Гордон.

Найближчим реальним планом президента Росії Володимира Путіна, крім анексії Криму та окупації Донбасу, може стати анексія Білорусі. Про це заявив відомий російський блогер і фінансист Слава Рабинович, передають Патріоти України.

"Я не маю жодних ілюзій з приводу того, до чого може вдатися путінська ОПГ. А вона може вдатися до де-факто і, швидше за все, де-юре до анексії Білорусі. В теорії - з двох причин. По-перше, для підтримки патріотичного чаду. По-друге, щоб вирішити для Путіна проблему 2024 року, коли доведеться робити вигляд, що президентом буде хтось інший.

Щоб не випускати владу з рук, можна стати президентом нової об'єднаної держави. Будь-хто зараз може сказати, що це неможливо . Але, повертаючись до листопада 2013 року, то ж саме можна було тоді сказати про події наступних п'яти років", - впевнений він.

Джерело: Апостроф

ССО знищили цінний ворожий радіолокаційний комплекс (відео)

четвер, 23 березень 2023, 19:40

Сили спеціальних операцій знищили на Донецькому напрямку ворожий радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби 1Л220 "Зоопарк-2". Як повідомляє командування Сил спеціальних операцій Збройних сил України у Facebook, оператори ССО продовжують пол...

Натякнув, що їх чекає?: Медведєв зачитав чиновникам оборонпрому телеграму Сталіна

четвер, 23 березень 2023, 19:29

Опальний заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв зачитав директорам оборонних підприємств телеграму диктатора Йосипа Сталіна. Фрагмент скандального виступу сам Медведєв опублікував у Телеграм-каналі, зазначивши, що цей лист він озвучив на засіданні...