"Сядемо в літак і заберемо Надю": Тандіт про те, як швидко і за яких умов буде звільнена Савченко

"На найвищих рівнях піднято це питання, рішення тільки за однією людиною - за Володимиром Путіним, який перебуває в Москві, за кремлівськими стінами" - повідомив радник голови СБУ.

Надія Савченко. Фото:dt.ua

Українська сторона робить все можливе і "дотримується всіх юридичних тонкощів" у справі звільнення української льотчиці Надії Савченко, незаконно засудженої в Росії. Як тільки в Кремлі ухвалять позитивне рішення, Надія буде доставлена в Україну "протягом декількох годин". Таку заяву в коментарі Обозревателю зробив радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт, інформують Патріоти України.

Він спростував "популістські заяви" про те, що, нібито, українська влада недостатньо ефективно працює в справі звільнення полонянки Кремля. "Насправді, з нашого боку проблем немає ніяких. Ми зі свого боку дотримуємося всіх юридичних тонкощів.

Ми готові до будь-яких компромісів. На найвищих рівнях піднято це питання, рішення тільки за однією людиною - за Володимиром Путіним, який перебуває в Москві, за кремлівськими стінами", - сказав Тандіт.

За його словами, як тільки позитивне рішення буде прийнято, "повірте, ми протягом кількох годин сядемо в літак, зайдемо в ту точку, де знаходиться Надя, і її заберемо".

Відповідаючи на питання, який варіант звільнення Савченко є найбільш реалістичним, Тандіт зауважив: "Є різні форми, починаючи від переміщення ув'язнених, (хоча для нас вона не є ув'язненою, вона відбуває там термін незаконно), і закінчуючи помилуванням.

Є багато варіантів, головне - рішення однієї людини. Ми зі свого боку робимо все, що повинні робити".

Хіти тижня. Тактика "обмеженого відкуса": Гіркін панікує через просування уперед ЗСУ поблизу Донецька

неділя, 21 липень 2019, 0:10

На думку екс-ватажка "ДНР", найманцям не вдасться відбити будь-яку більш-менш серйозну атаку українських військових. «Что даст противнику продвижение в Петровском районе (от которого их передовые инженерные позиции находятся в 100−200 метрах)? Очень мн...

Хіти тижня. Не міг не похвалитися: Путін випадково зізнався Стоуну, що контролював розстріл Майдану (відео)

субота, 20 липень 2019, 23:55

Виявилося, що російський президент домовлявся "хто стріляє, а хто - ні". Президент Російської Федерації Володимир Путін фактично визнав причетність Кремля до розстрілів на Євромайдані в рамках інтерв'ю Оліверу Стоуну. Журналіст Кремлівського пулу Дмитр...