"Сядемо в літак і заберемо Надю": Тандіт про те, як швидко і за яких умов буде звільнена Савченко

"На найвищих рівнях піднято це питання, рішення тільки за однією людиною - за Володимиром Путіним, який перебуває в Москві, за кремлівськими стінами" - повідомив радник голови СБУ.

Надія Савченко. Фото:dt.ua

Українська сторона робить все можливе і "дотримується всіх юридичних тонкощів" у справі звільнення української льотчиці Надії Савченко, незаконно засудженої в Росії. Як тільки в Кремлі ухвалять позитивне рішення, Надія буде доставлена в Україну "протягом декількох годин". Таку заяву в коментарі Обозревателю зробив радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт, інформують Патріоти України.

Він спростував "популістські заяви" про те, що, нібито, українська влада недостатньо ефективно працює в справі звільнення полонянки Кремля. "Насправді, з нашого боку проблем немає ніяких. Ми зі свого боку дотримуємося всіх юридичних тонкощів.

Ми готові до будь-яких компромісів. На найвищих рівнях піднято це питання, рішення тільки за однією людиною - за Володимиром Путіним, який перебуває в Москві, за кремлівськими стінами", - сказав Тандіт.

За його словами, як тільки позитивне рішення буде прийнято, "повірте, ми протягом кількох годин сядемо в літак, зайдемо в ту точку, де знаходиться Надя, і її заберемо".

Відповідаючи на питання, який варіант звільнення Савченко є найбільш реалістичним, Тандіт зауважив: "Є різні форми, починаючи від переміщення ув'язнених, (хоча для нас вона не є ув'язненою, вона відбуває там термін незаконно), і закінчуючи помилуванням.

Є багато варіантів, головне - рішення однієї людини. Ми зі свого боку робимо все, що повинні робити".

"Смерть комбрига 128 бригади потрібно записувати Зеленському в ціну за розведення військ", - Арестович

вівторок, 19 листопад 2019, 16:45

"По неофициальной информации, полковник Коростелев подорвался на мине при осмотре новых позиций для отведения подразделений бригады", - пише у своєму блозі Олексій Арестович. "Это второй комбриг ВСУ, павший на этой войне.Первым был комбриг-51, полковни...

Хіти тижня. "Ніхто з партії не відреагував на дурні промови Сивохи. Тому його заяви насторожують", - офіцер ЗСУ

вівторок, 19 листопад 2019, 16:30

За словами Романа Кулика, ініціатива Сивохи створити центр примирення - шокуюча. Войовнича меншість диктує обридлу політику, а більшість хоче миру, каже радник секретаря Ради національної безпеки Сергій Сивохо. Він повторює тези російської пропаганди. ...