Складається із дронів-"камікадзе": В Ізраїлі розробили систему, яка знищує перспективні ППО Росії (відео)

Система характеризується високою мобільністю і запускається з широкого спектру платформ.

Mini Harpy буде показана на оборонній ярмарці Aero India в Бангалорі на наступному тижні. Система спеціалізується на виявленні радарних систем батарей ПРО. Вона створює можливість атаки проти таких батарей, в першу чергу, С-300 і їм подібних, передають Патріоти України.

На ракеті встановлена камера. Мета може бути атакована десятками таких "камікадзе". Mini Harpy створена на базі унікальної розробки IAI, сімейства дронів-самогубців. Запуск може бути проведений з землі, моря або повітря.

Mini Harpy може виконувати широкий спектр завдань: стеження за великими площами, нейтралізація радарів, полювання за автомобілями і транспортними засобами, ідентифікація загроз за допомогою електронно-оптичного устаткування і трансляція відео в реальному часі. Йдеться про систему, що характеризується високою мобільністю, і запускається з широкого спектру платформ.

Система створена для використання сухопутними і морськими підрозділами. Запуск можливий з сухопутних і морських платформ, а також з вертольотів. На рекламному відео IAI - боєприпаси, запущені в напрямку зони мети кружляють до тих пір, поки мета не буде виявлена. Після цього система замикається на ціль і атакує - швидко і смертоносно... Система побудована таким чином, що оператор контролює всі дії до останньої хвилини і може припинити атаку в разі потреби.

Система працює на електриці, летить дуже тихо, несе боєголовку вагою 8 кг. Дальність польоту становить 100 кілометрів, час знаходження в повітрі - до 2 годин. Загальна вага боєприпасів - 45 кг.


Не підтримала закон про олігархів і "вигнання" Разумкова: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:29

Народного депутата України Людмилу Буймістер виключили з фракції "Слуга народу". Стала відома причина, передають Патріоти України з посиланням на заступника глави фракції "Слуга народу" Євгенію Кравчук. На запитання про те, чи виключили Буймістер з фра...

"Росія почала цю війну": Глава Пентагону прибув в Україну з візитом і назвав РФ винуватцем конфлікту на Донбасі

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:22

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що винуватцем збройного конфлікту на Донбасі є Росія. Він закликав РФ негайно зупинити війну на сході, а також засудив окупацію Кримського півострову, передають Патріоти України з посиланням на главу Пентагону пі...