Складається із дронів-"камікадзе": В Ізраїлі розробили систему, яка знищує перспективні ППО Росії (відео)

Система характеризується високою мобільністю і запускається з широкого спектру платформ.

Mini Harpy буде показана на оборонній ярмарці Aero India в Бангалорі на наступному тижні. Система спеціалізується на виявленні радарних систем батарей ПРО. Вона створює можливість атаки проти таких батарей, в першу чергу, С-300 і їм подібних, передають Патріоти України.

На ракеті встановлена камера. Мета може бути атакована десятками таких "камікадзе". Mini Harpy створена на базі унікальної розробки IAI, сімейства дронів-самогубців. Запуск може бути проведений з землі, моря або повітря.

Mini Harpy може виконувати широкий спектр завдань: стеження за великими площами, нейтралізація радарів, полювання за автомобілями і транспортними засобами, ідентифікація загроз за допомогою електронно-оптичного устаткування і трансляція відео в реальному часі. Йдеться про систему, що характеризується високою мобільністю, і запускається з широкого спектру платформ.

Система створена для використання сухопутними і морськими підрозділами. Запуск можливий з сухопутних і морських платформ, а також з вертольотів. На рекламному відео IAI - боєприпаси, запущені в напрямку зони мети кружляють до тих пір, поки мета не буде виявлена. Після цього система замикається на ціль і атакує - швидко і смертоносно... Система побудована таким чином, що оператор контролює всі дії до останньої хвилини і може припинити атаку в разі потреби.

Система працює на електриці, летить дуже тихо, несе боєголовку вагою 8 кг. Дальність польоту становить 100 кілометрів, час знаходження в повітрі - до 2 годин. Загальна вага боєприпасів - 45 кг.


"Думаю, тепер можна і в церковний хор": Митрополит РПЦ поширив у мережі відео зі знущаннями над українськими військовополоненими

неділя, 14 серпень 2022, 0:35

У першій же частині відео показані кадри того, як українські військові під час відпочинку виконують пісню "Ой у лузі червона калина". "Завжди казав, що добрий регент – на вагу золота. Думаю, тепер можна і в церковний хор. Дивитись до кінця", – знущальн...

Гіркін вже на Херсонщині: Арестович розповів деталі (фото, відео)

неділя, 14 серпень 2022, 0:28

Колишній так званий "глава міноборони" самопроголошеної "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков, "Стрєлок"), який працював у Федеральній службі безпеки Росії, нібито затриманий у захопленому РФ Криму при спробі потрапити на війну з Україною. "Рятівник РФ" рвався в...