Складається із дронів-"камікадзе": В Ізраїлі розробили систему, яка знищує перспективні ППО Росії (відео)

Система характеризується високою мобільністю і запускається з широкого спектру платформ.

Mini Harpy буде показана на оборонній ярмарці Aero India в Бангалорі на наступному тижні. Система спеціалізується на виявленні радарних систем батарей ПРО. Вона створює можливість атаки проти таких батарей, в першу чергу, С-300 і їм подібних, передають Патріоти України.

На ракеті встановлена камера. Мета може бути атакована десятками таких "камікадзе". Mini Harpy створена на базі унікальної розробки IAI, сімейства дронів-самогубців. Запуск може бути проведений з землі, моря або повітря.

Mini Harpy може виконувати широкий спектр завдань: стеження за великими площами, нейтралізація радарів, полювання за автомобілями і транспортними засобами, ідентифікація загроз за допомогою електронно-оптичного устаткування і трансляція відео в реальному часі. Йдеться про систему, що характеризується високою мобільністю, і запускається з широкого спектру платформ.

Система створена для використання сухопутними і морськими підрозділами. Запуск можливий з сухопутних і морських платформ, а також з вертольотів. На рекламному відео IAI - боєприпаси, запущені в напрямку зони мети кружляють до тих пір, поки мета не буде виявлена. Після цього система замикається на ціль і атакує - швидко і смертоносно... Система побудована таким чином, що оператор контролює всі дії до останньої хвилини і може припинити атаку в разі потреби.

Система працює на електриці, летить дуже тихо, несе боєголовку вагою 8 кг. Дальність польоту становить 100 кілометрів, час знаходження в повітрі - до 2 годин. Загальна вага боєприпасів - 45 кг.


Байден зібрав західних лідерів на розмову про Україну

вівторок, 3 жовтень 2023, 20:29

Президент США Джо Байден провів телефонну розмову із партнерами та союзниками, щоб узгодити подальшу підтримку України. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. Як заявили представники Білого дому, серед учасників цієї розмови були:. Як розпо...

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...