Скрепи злякались: У Москві терміново евакуювали пропагандистський телеканал

За даними правоохоронних органів, всього в Москві за годину надійшли анонімні повідомлення про загрозу вибуху на 10 об'єктах.

Працівників пропагандистського каналу вирішили полякати? Ілюстрація: соцмережі.

З офісу російського пропагандистського телеканал "Звезда" в Москві евакуювали частину співробітників. Про це повідомляє ТАСС, передають Патріоти України.

Зазначається, що в екстрених службах пояснили, що телеканал виявився в числі 10 "замінованих" об'єктів в Москві. "Надійшло повідомлення про загрозу вибуху в офісі телеканалу "Звезда", проводиться часткова евакуація, розпочато перевірку", - сказало джерело.

За даними правоохоронних органів, всього в Москві за годину надійшли анонімні повідомлення про загрозу вибуху на 10 об'єктах, з яких вже евакуйовано понад 5 тисяч осіб. "Анонімні листи по електронній пошті з погрозами вибухів надійшли на адреси 10 різних об'єктів. Серед них був офіс радіостанції "Русское радио", торгові центри Center-T, "Фабрика Станиславского" і "Интерьер", - сказав співрозмовник агентства. За його словами, деякі об'єкти вже перевірені поліцією, вибухових пристроїв не виявлено.

"Роттердам плюс" і не тільки: Зеленський може створити Ахметову великі проблеми

п’ятниця, 23 серпень 2019, 23:51

Бізнесмен вже запевнив, що буде захищати свою репутацію усіма можливими методами. Прагнення Володимира Зеленського обмежити вплив ДТЕК може створити проблеми власнику даного енергохолдингу Ринату Ахметову. Одним із кроків у цьому напрямку є розслідуван...

Хіти тижня. Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

п’ятниця, 23 серпень 2019, 22:00

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...