Спеціально для Земана: У Києві активісти привели під посольство Чехії козла (фото)

Учасники акції заявили, що Чехія славиться відомим на весь світ пивом "Velkopopovický Kozel", а тепер її "прославив" президент країни.

Фото:Лівий берег

Представники "Національного корпусу" провели акцію протесту під посольством Чехії в Києві. Приводом для мітингу стало нещодавнє висловлювання президента країни Мілоша Земана, який запропонував українцям відмовитися від Криму в обмін на компенсацію. Про це пише Лівий берег, передають Патріоти України.

Біля будівлі посольства зібралося кілька десятків активістів, вони привели з собою живого козла. Націоналісти заявили, що Чехія славиться відомим на весь світ пивом "Velkopopovický Kozel", а тепер її "прославив" президент Земан.

При цьому учасники акції обклеїли вивіску посольства наклейками з логотипом чеського пива. Однак замість "velkopopovický", на наклейках значилося "великий пропутінський", на місці морди козла прифотошопили обличчя Земана, а в повному келиху - карту Криму.

В кінці мітингу активісти залишили тварину під будівлею посольства, де за ним поки стежать правоохоронці. Однак представники "Нацкорпусу" повідомили, що готові забрати козла в притулок для тварин або зоопарк.

Хіти тижня. Живе "м'ясо" до Росії не повертають: Стало відомо, куди Кремль відправляє найманців з Сирії та Донбасу

четвер, 14 грудень 2017, 3:00

Ветерани кампаній і керівник ПВК повідомляють, що російська влада офіційно не визнає участь у збройних конфліктах за кордоном співробітників приватних військових компаній, так як за російським законодавством це підпадає під статтю «найманство». Найманц...

Хіти тижня. Мінус один "русский богатирь": В Україні заборонили російський міф про Іллю Муромця - українці відновлюють історичну справедливість

четвер, 14 грудень 2017, 1:00

Преподобний Ілля Муромець після служби київським князям прийняв постриг та був з почестями похований у Києво-Печерській Лаврі, по іншим даним - спочатку у Софії Київській. Національний комітет по телебаченню і радіомовленню заборонив в Україні продаж к...