Спеціально для Земана: У Києві активісти привели під посольство Чехії козла (фото)

Учасники акції заявили, що Чехія славиться відомим на весь світ пивом "Velkopopovický Kozel", а тепер її "прославив" президент країни.

Фото:Лівий берег

Представники "Національного корпусу" провели акцію протесту під посольством Чехії в Києві. Приводом для мітингу стало нещодавнє висловлювання президента країни Мілоша Земана, який запропонував українцям відмовитися від Криму в обмін на компенсацію. Про це пише Лівий берег, передають Патріоти України.

Біля будівлі посольства зібралося кілька десятків активістів, вони привели з собою живого козла. Націоналісти заявили, що Чехія славиться відомим на весь світ пивом "Velkopopovický Kozel", а тепер її "прославив" президент Земан.

При цьому учасники акції обклеїли вивіску посольства наклейками з логотипом чеського пива. Однак замість "velkopopovický", на наклейках значилося "великий пропутінський", на місці морди козла прифотошопили обличчя Земана, а в повному келиху - карту Криму.

В кінці мітингу активісти залишили тварину під будівлею посольства, де за ним поки стежать правоохоронці. Однак представники "Нацкорпусу" повідомили, що готові забрати козла в притулок для тварин або зоопарк.

Хіти тижня. "Життя після...": У Росії зробили прогноз про наступника Путіна

субота, 21 жовтень 2017, 1:00

Після зміни влади в Росії наступник президента Володимира Путіна змушений буде запропонувати Заходу "велику угоду". Таку думку висловив російський публіцист і політолог Андрій Піонтковський в інтерв'ю сайту "Крим.Реалії", передають Патріоти України. Пі...

Підрізали крильця: Конституційний суд Молдови позбавив Додона права призначати міністра оборони

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 23:31

Новий міністр оборони Молдови буде затверджений протягом двох тижнів. Прем'єр-міністр або спікер парламенту виконуватиме обов'язки президента Молдови на період утвердження міністра оборони. Такий вердикт виніс Конституційний суд Молдови, повідомляють П...