Спеціально для Земана: У Києві активісти привели під посольство Чехії козла (фото)

Учасники акції заявили, що Чехія славиться відомим на весь світ пивом "Velkopopovický Kozel", а тепер її "прославив" президент країни.

Фото:Лівий берег

Представники "Національного корпусу" провели акцію протесту під посольством Чехії в Києві. Приводом для мітингу стало нещодавнє висловлювання президента країни Мілоша Земана, який запропонував українцям відмовитися від Криму в обмін на компенсацію. Про це пише Лівий берег, передають Патріоти України.

Біля будівлі посольства зібралося кілька десятків активістів, вони привели з собою живого козла. Націоналісти заявили, що Чехія славиться відомим на весь світ пивом "Velkopopovický Kozel", а тепер її "прославив" президент Земан.

При цьому учасники акції обклеїли вивіску посольства наклейками з логотипом чеського пива. Однак замість "velkopopovický", на наклейках значилося "великий пропутінський", на місці морди козла прифотошопили обличчя Земана, а в повному келиху - карту Криму.

В кінці мітингу активісти залишили тварину під будівлею посольства, де за ним поки стежать правоохоронці. Однак представники "Нацкорпусу" повідомили, що готові забрати козла в притулок для тварин або зоопарк.

Хіти тижня. Як раніше на Балтиці: Британські винищувачі схопились з російськими провокаторами над Чорним морем

середа, 22 серпень 2018, 4:00

Винищувачі Сполученого Королівства Eurofighter Typhoon піднялися в повітря над Чорним морем і перехопили російські бомбардувальники Су-24 в кількості шести одиниць.

Хіти тижня. Знищити фінансову систему Росії: У США запропонували відключити РФ від світової доларової системи

середа, 22 серпень 2018, 2:00

США вирішили допомогти російській владі добитися перемоги на доларом, яку в якості курсу в травні проголосив президент РФ Володимир Путін.