"Спочатку Курили поверніть": Японія різко відповіла Путіну на його пропозицію про "дружбу"

Мова йде про присвоєні СРСР після Другої світової війни острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї.
Японія не хоче просто так "дружити". Ілюстрація: Вести.

Генеральний секретар уряду Японії Есіхіде Суга відкинув пропозицію президента РФ Володимира Путіна про мирний договір між країнами, передають Патріоти України.

Він заявив, що його країна не збирається налагоджувати відносини з РФ, поки та не поверне їй Курильські острови. Зокрема, мова йде про присвоєні після Другої світової війни острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї.
"Ми будемо наполегливо продовжувати вести переговори на основі такого курсу - вирішити проблему з поверненням "північних територій", а потім укласти мирний договір", - сказав Есіхіде Суга. В Кремлі на відмову генсека заявили, що пропозиція про мирний договір Путіна була лише реакцією на слова прем'єра Японії Сіндзо Абе, який нібито сам підняв це питання.

"Це ж досить нова ініціатива Путіна. Він зазначив, що це думка, яка народилася прямо під час засідання і виступи з урахуванням тих тез, які були озвучені прем'єр-міністром Абе. Сенс ідеї ясний. Рішення територіальних суперечок - процес, який вимагає іноді десятиліть", - повідомив журналістам прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

Скрепи готуються: Держдума проголосувала за вихід РФ з "ракетного договору" зі США

середа, 19 червень 2019, 0:20

Договір про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності був підписаний Михайлом Горбачовим і Рональдом Рейганом 8 грудня 1987 року в ході радянсько-американської зустрічі на вищому рівні у Вашингтоні. Державна дума Росії прийняла закон про припинення...

Хіти тижня. Іловайська трагедія: Муженко зробив сенсаційну заяву щодо свого наступника на посаді голови Генштабу ЗСУ

вівторок, 18 червень 2019, 23:55

Генерал Хомчак начебто знав, що Москва скасувала “зелений коридор”, але все одно наказав підлеглим виходити не бойовим порядком, ризикнувши життям та свободою тисяч бійців. Дива не сталося... Генерал Руслан Хомчак під час виходу з Іловайська знав, що р...