"Спочатку Курили поверніть": Японія різко відповіла Путіну на його пропозицію про "дружбу"

Мова йде про присвоєні СРСР після Другої світової війни острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї.
Японія не хоче просто так "дружити". Ілюстрація: Вести.

Генеральний секретар уряду Японії Есіхіде Суга відкинув пропозицію президента РФ Володимира Путіна про мирний договір між країнами, передають Патріоти України.

Він заявив, що його країна не збирається налагоджувати відносини з РФ, поки та не поверне їй Курильські острови. Зокрема, мова йде про присвоєні після Другої світової війни острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї.
"Ми будемо наполегливо продовжувати вести переговори на основі такого курсу - вирішити проблему з поверненням "північних територій", а потім укласти мирний договір", - сказав Есіхіде Суга. В Кремлі на відмову генсека заявили, що пропозиція про мирний договір Путіна була лише реакцією на слова прем'єра Японії Сіндзо Абе, який нібито сам підняв це питання.

"Це ж досить нова ініціатива Путіна. Він зазначив, що це думка, яка народилася прямо під час засідання і виступи з урахуванням тих тез, які були озвучені прем'єр-міністром Абе. Сенс ідеї ясний. Рішення територіальних суперечок - процес, який вимагає іноді десятиліть", - повідомив журналістам прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

"Опасные выборы, или Решится ли Россия на военную операцию в Молдове", - блогер

вівторок, 19 лютий 2019, 9:19

"Судя по тому, как в последнее время Москва разгоняет информационные волны, она всерьез опасается неблагоприятного для себя результата", - пише у своєму блозі Артем Філіпенко, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Молдавское общество подталкива...

"Очень болезненных санкций против РФ от ЕС не будет", - Олег Пономар

вівторок, 19 лютий 2019, 8:16

"Вторник. Новостей совсем не много", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Объявят через несколько недель, но, как я писал несколько месяцев назад, действительно очень болезнен...