"Спочатку Курили поверніть": Японія різко відповіла Путіну на його пропозицію про "дружбу"

Мова йде про присвоєні СРСР після Другої світової війни острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї.
Японія не хоче просто так "дружити". Ілюстрація: Вести.

Генеральний секретар уряду Японії Есіхіде Суга відкинув пропозицію президента РФ Володимира Путіна про мирний договір між країнами, передають Патріоти України.

Він заявив, що його країна не збирається налагоджувати відносини з РФ, поки та не поверне їй Курильські острови. Зокрема, мова йде про присвоєні після Другої світової війни острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї.
"Ми будемо наполегливо продовжувати вести переговори на основі такого курсу - вирішити проблему з поверненням "північних територій", а потім укласти мирний договір", - сказав Есіхіде Суга. В Кремлі на відмову генсека заявили, що пропозиція про мирний договір Путіна була лише реакцією на слова прем'єра Японії Сіндзо Абе, який нібито сам підняв це питання.

"Це ж досить нова ініціатива Путіна. Він зазначив, що це думка, яка народилася прямо під час засідання і виступи з урахуванням тих тез, які були озвучені прем'єр-міністром Абе. Сенс ідеї ясний. Рішення територіальних суперечок - процес, який вимагає іноді десятиліть", - повідомив журналістам прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

В "Батьківщині" виступили проти президента Юлії Тимошенко

середа, 24 жовтень 2018, 0:41

Марина Сажнева звинувачує партійне керівництво у співпраці з колишніми членами "Партії регіонів". У тексті заяви Сажнева звинувачує партійне керівництво у співпраці з колишніми членами "Партії регіонів". “Пришло время, дорогие друзья, с прискорбием объ...

Хіти тижня. Хто допоміг Рослякову зібрати бомбу: У Росії зробили чергову цинічну заяву про теракт у Керчі

середа, 24 жовтень 2018, 0:35

Письменник Едуард Лимонов нібито впевнений, що "в сусідній із Кримом Херсонській області формуються реальні підрозділи ісламістів".​. Він переконаний, що стрільцем Владиславом Росляковим "зманіпулювали" і "допомогли піти з життя, щоб він не допоміг роз...