"Спочатку Курили поверніть": Японія різко відповіла Путіну на його пропозицію про "дружбу"

Мова йде про присвоєні СРСР після Другої світової війни острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї.
Японія не хоче просто так "дружити". Ілюстрація: Вести.

Генеральний секретар уряду Японії Есіхіде Суга відкинув пропозицію президента РФ Володимира Путіна про мирний договір між країнами, передають Патріоти України.

Він заявив, що його країна не збирається налагоджувати відносини з РФ, поки та не поверне їй Курильські острови. Зокрема, мова йде про присвоєні після Другої світової війни острови Ітуруп, Кунашир, Шикотан і Хабомаї.
"Ми будемо наполегливо продовжувати вести переговори на основі такого курсу - вирішити проблему з поверненням "північних територій", а потім укласти мирний договір", - сказав Есіхіде Суга. В Кремлі на відмову генсека заявили, що пропозиція про мирний договір Путіна була лише реакцією на слова прем'єра Японії Сіндзо Абе, який нібито сам підняв це питання.

"Це ж досить нова ініціатива Путіна. Він зазначив, що це думка, яка народилася прямо під час засідання і виступи з урахуванням тих тез, які були озвучені прем'єр-міністром Абе. Сенс ідеї ясний. Рішення територіальних суперечок - процес, який вимагає іноді десятиліть", - повідомив журналістам прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков.

Хіти тижня. "Черная среда Кремля": Сазонов про те, як ЄС дав Путіну по пиці

неділя, 16 грудень 2018, 18:00

Засідання Європарламенту зробило звичайну середу для Кремля дійсно чорною. Про це у своєму блозі пише політолог Кирило Сазонов, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "И если вы провели аналогии с черной пятницей, когда магазины заманиваю...

Хіти тижня. "Росія готує хіматаку на Україну": У США попередили про підступний план Путіна

неділя, 16 грудень 2018, 17:30

Росія може сфабрикувати докази хімічної атаки, а також може її здійснити для того, щоб посіяти хаос і виправдати відкрите військове використання російських збройних сил. Кремль може готуватися до хімічної атаки проти України, щоби влаштувати масову іст...