Спочатку спитає у влади дозволу: Терорист Гіркін закликає до масових акцій протесту в Москві (відео)

Екс-ватажок "ДНР" анонсував акції на 19 і 20 січня.
Ігор Гіркін. Фото: The Insider.

Екс-ватажок бойовиків "ДНР" Ігор Стрєлков (Гіркін) виступив проти можливої передачі Японії островів Південних Курил. Екс-бойовик має намір влаштувати в Москві масові протести, заявив він у своєму блозі, передають Патріоти України.

"Як і було обіцяно, ми приступаємо до організації акцій протесту. Чи будуть вони по-справжньому масовими - залежить не тільки від нас, але й від усіх, до кого дійде наш заклик. На 19-е і 20-е завтра вранці будуть подані заявки на проведення мітингу", - заявив Стрєлков.

"Якщо мітинг несанкціонований - то все одно зберемо протестну акцію в рамках народного сходу. За участю всіх організаторів", - додав він. Раніше Гіркін провів одиночний пікет біля будівлі Міністерства закордонних справ Росії проти передачі південних Курильських островів Японії.

У партії Вакарчука мають умови коаліції з Порошенком і Тимошенко (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 0:24

Лідер політсили заявив, що переговори про створення коаліції партія почне після оголошення офіційного оголошення результатів виборів Центральною виборчою комісією. Партія "Голос" готова вести переговори про створення коаліції з партіями "Європейська со...

Другий номер "Голосу" розповіла, кого вони готові делегувати в прем'єри (відео)

понеділок, 22 липень 2019, 0:00

"Голос" уже підготував свій проєкт коаліційної угоди, який будуть пропонувати підписати потенційним партнерам. Голова партії "Голос", другий номер у її виборчому списку Юлія Клименко заявила, що політсила готова делегувати Святослава Вакарчука на посад...