Справа МН-17: Стало відомо про долю тих, хто перевозив "Бук"

У Міноборони РФ заявили, що усі фігуранти "давно звільнені".

Зенітно-ракетний комплекс "Бук". Фото: Кореспондент.

У Міністерстві оборони Росії заявили, що ті, хто перевозив зенітно-ракетний комплекс "Бук" на Донбас влітку 2014 року, вже давно звільнені. "Було давно звільнено з військової служби. Російське військове відомство не має відомостей про рід їхніх занять поза Збройних сил", - заявили в Міноборони РФ, передають Патріоти України із посиланням на РБК.

Звіт міжнародних розслідувачів Bellingcat про причетність російських офіцерів до доставки росіяни обізвали заснованим "на старому фейку домислом". "Звертає на себе увагу, що всі гнітючі своєю дурістю "домисли" розслідувачів засновані на старому "фейку" з імітацією радіоперехоплення розмови невстановлених осіб, опублікованому ще 18 липня 2014 року Службою безпеки України", - сказали у відомстві. В Міноборони здивувалися, чому голландські правоохоронні органи "побічно задіяні в антиросійській істерії".

Питання вже обговорювали: Пристайко розповів, із якою ще країною Європи українці можуть отримати безвіз

неділя, 22 вересень 2019, 13:54

Зараз громадяни України, щоб відвідати Сполучене королівство, мають отримати візу. Україна розраховує на запровадження безвізового режиму з Великобританією. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв'ю, передають Патріоти ...

"Усиленные патрули с необычными шевронами": Донеччани повідомляють про дивну активність окупантів в місті

неділя, 22 вересень 2019, 12:53

Про причини посилення патрулів містяни не знають. Жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомляють про посилення патрулів членів НЗФ на центральних вулицях міста, передають Патріоти України.