"Старші братушки" образились: Сербія погрожує Чорногорії

Сербські інтелектуали "скрегочуть зубами" на незалежність Чорногорії так само, як російські - на Україну. Адже нема "Великої Сербії" без Чорногорії, як Московської імперії без України.

Сербів дуже дратує незалежність Чорногорії. Ілюстрація: соцмережі.

Президент Сербії Александар Вучич пообіцяв вжити заходи у відповідь на заборону Чорногорією в’їзду для чотирьох сербських інтелектуалів. Про це повідомляє портал B92, передають Патріоти України.

Сербські ЗМІ раніше повідомили, що Чорногорія з міркувань безпеки вирішила не пускати в країну сербського академіка Матію Бечковича, істориків Чедоміра Антича і Александара Раковича, а також політика і юриста Деяна Міровича.

"Главі МВС Небойші Стефановичу підтвердили цю інформацію щодо чотирьох осіб, однак ми не знаємо, чи цей перелік не більший" - сказав Вучич. "Причина цього рішення - загроза безпеці Чорногорії. Сербська держава мусить реагувати, оскільки ми забороняємо в’їзд злочинцям, в той час як вони – тим, хто має іншу думку. Це неприйнятно для Європи 21 століття" - заявив він.

"Ми підготуємо конкретні заходи, якщо не отримаємо належну відповідь від Чорногорії" -додав сербський президент. Варто зазначити, що Матія Бечкович мав намір виступити 1 грудня у Подгориці на заходах з нагоди сотої річниці об’єднання Чорногорії і Сербії. Офіційна Подгориця заборонила урочистості з цього приводу.

Не "сторгувались"? Резніков поки що залишається. Кадрових змін в обороні цього тижня не буде, - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 11:30

Олексій Резніков поки залишається на посаді міністра оборони України. Про це в Telegram написав очільник фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, передають Патріоти України. "Очікуємо призначення очільників МВС і СБУ. Кадрові зміни в сфері оборони про...

Російських строковиків змушують підписувати контракти і їхати на війну - хто не згодний, застосовують тортури

понеділок, 6 лютий 2023, 11:28

У Росії солдатів строкової служби змушують підписувати контракти зі збройними силами Російської Федерації та їхати воювати проти України. Тих, хто відмовляється від "пропозиції", катують та створюють для них нестерпні умови, передають Патріоти України...