Сучасна війна: Удар ЗС Азербайджану по вірменських позиціях у Карабасі (відео)

Варто пам'ятати, що щорічні витрати Баку на армію дорівнюють цілому бюджету Вірменії.

Ілюстрація:http://www.segodnya.ua

Міноборони Азербайджану опублікувало відео обстрілу позицій вірменських сил в Нагірному Карабасі. Запис розміщений на сайті військового відомства Міністерства оборони Азербайджану в Youtube, передають Патріоти України.

На записі видно розриви поруч з групою людей і технікою. У коментарі стверджується, що на кадрах відображений обстріл району оборони батальйону вірменських сил.

Зі свого боку, Міністерство оборони невизнаної Нагірно-Карабаської Республіки заявило, що азербайджанська армія порушила режим перемир’я, використовуючи, крім стрілецької зброї, артилерійські знаряддя.

Сутички на вірмено-азербайджанському кордоні фіксувалися в грудні 2016-го, в квітні того ж року уздовж південних, південно-східних і північно-східних секторів лінії зіткнення в Нагірному Карабасі відбулися великі зіткнення, загинули десятки людей.

У Швейцарії суд виніс вирок чотирьом банкірам за переказ грошей на рахунок кума Путіна

п’ятниця, 31 березень 2023, 0:40

Окружний суд Цюріха визнав чотирьох банкірів зі швейцарської філії російського Газпромбанку винними у надходженні значних сум на рахунки художнього керівника Петербурзького будинку музики Сергія Ролдугіна - близької довіреної особи президента РФ Володи...

Резніков показав, як тестував американські бронеавтомобілі Stryker і Cougar

четвер, 30 березень 2023, 23:40

Міністр оборони України Олексій Резніков опублікував відео випробування переданих Україні бронеавтомобілів Stryker і Cougar. Резнікова також опублікував відео, на якому він прокатався на бронемашинах Stryker і Cougar. Він подякував за них президенту СШ...