Суди та в'язниці: Чеським найманцям Путіна, що засвітились на Донбасі, наразі непереливки

Чеські правоохоронні органи розслідують більше 10 справ про участь своїх співгромадян в бойових діях.
Євген Перебийніс. Фото: Еспресо.TV.

Чеські правоохоронні органи розслідують понад 10 справ проти громадян Чехії, які брали участь в бойових діях на Донбасі. Про це в інтерв'ю "Європейській правді" заявив посол України в Чехії Євген Перебийніс, передають Патріоти України.

За його словами, поки звинувачення було висунуто тільки одному з чеських громадян, які воювали на стороні Росії на Донбасі. "Справа ще не дійшла до суду, оскільки є проблеми з доказовою базою. Крім того, чеське законодавство забороняє брати участь в бойових діях в військових підрозділах інших держав. Втім, якщо мова йде про незаконні формуваннях на території окупованої частини Донбасу, то чеські правоохоронці змушені застосовувати інші статті, оскільки державними ці формування назвати не можна", - повідомив посол.

Зараз вже є пропозиції щодо внесення змін до законодавства і розширення тлумачення цієї норми і на незаконні формування. Але поки розслідування проходить за статтями про підтримку терористичної діяльності або участі в підготовці терористичних актів.
За словами посла, чеські правоохоронні органи розслідують понад 10 справ про участь громадян в бойових діях. "Що стосується кількості чеських громадян, які брали участь в бойових діях на Донбасі, то, думаю, таких може бути близько 20", - сказав посол.

Хіти тижня. "Якась компенсація Україні": Собчак відзначилася цинічною заявою по Донбасу

вівторок, 20 лютий 2018, 12:30

Будь-яка гуманітарна допомога Донбасу з боку Росії повинна бути негайно зупинена, - заявила журналіст, кандидат в президенти РФ Ксенія Собчак. В ефірі радіостанції "Ехо Москви" Собчак ще раз підкреслила, що Російська Федерація не повинна заходити на ук...

"Вор, если не останавливается, то всегда кончает убийством", - Кох про Путіна і розгром росіян у Сирії

вівторок, 20 лютий 2018, 11:48

"Мне кажется, настала пора подвести некоторый итог всему этому потоку информации о эпизоде 7 февраля, случившимся в Сирии", - пише у своєму блозі Альфред Кох, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Я не буду утомлять вас бесконечными ссылками, в...