Сувалкський рубікон: Війська НАТО відпрацьовували відбиття нападу Росії на країни Балтії

За сценарієм навчань, російська армія заволоділа Сувалкським коридором, перерізавши сухопутне сполучення Литви, Латвії та Естонії від Західної Європи.

Війська НАТО відпрацьовують захист країн Балтії. Фото: Укрінформ.Підрозділи армій США, Великобританії, Литви, Польщі та Хорватії провели широкомасштабні навчання на кордоні між Польщею та Литвою, відпрацьовуючи сценарій, за якого Росія спробує відрізати країни Балтії від інших країн НАТО. Про це повідомляє агентство Reuters, передають Патріоти України

Як зазначили представники НАТО, відпрацьовували варіант захоплення Росією ділянки кордону протяжністю 104 км, відомої під назвою Сувалкський коридор.

Як заявив командувач американськими силами в Європі Бен Ходжес, для Альянсу важливо показати готовність захищати партнерів у балтійському регіоні.

У навчаннях брали участь 1500 військових. Застосовували бойові вертольоти й літаки.

За словами командувача наземними силами армії Литви Вальдемараса Рупшиса, у разі реального конфлікту знадобилося би більше сил. Але головною під час навчань була демонстрація єдності союзників по НАТО.

У країнах Балтії не виключають, що РФ буде відпрацьовувати захоплення Сувалкського коридору під час масштабних військових навчань "Захід-2017", запланованих на вересень 2017 року. Вони пройдуть на території Білорусі.

Закони змінять: У МВС розповіли, коли українці зможуть вже вільно купувати пістолети

неділя, 3 липень 2022, 12:29

З наступного року українці зможуть вже вільно купувати пістолети, заявив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів. Про це він написав сьогодні у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Українці дали однозначну відповідь щод...

В Україні хочуть пом'якшити заборону на виїзд для чоловіків: Хто зможе виїхати з країни

неділя, 3 липень 2022, 12:25

На п'ятому місяці повномасштабного військового вторгнення Росії на територію України в Раді запропонували розширити список категорій чоловіків, яким дозволено виїжджати закордон під час воєнного стану, передають Патріоти України. Новий список категорій...