Сувалкський рубікон: Війська НАТО відпрацьовували відбиття нападу Росії на країни Балтії

За сценарієм навчань, російська армія заволоділа Сувалкським коридором, перерізавши сухопутне сполучення Литви, Латвії та Естонії від Західної Європи.

Війська НАТО відпрацьовують захист країн Балтії. Фото: Укрінформ.Підрозділи армій США, Великобританії, Литви, Польщі та Хорватії провели широкомасштабні навчання на кордоні між Польщею та Литвою, відпрацьовуючи сценарій, за якого Росія спробує відрізати країни Балтії від інших країн НАТО. Про це повідомляє агентство Reuters, передають Патріоти України

Як зазначили представники НАТО, відпрацьовували варіант захоплення Росією ділянки кордону протяжністю 104 км, відомої під назвою Сувалкський коридор.

Як заявив командувач американськими силами в Європі Бен Ходжес, для Альянсу важливо показати готовність захищати партнерів у балтійському регіоні.

У навчаннях брали участь 1500 військових. Застосовували бойові вертольоти й літаки.

За словами командувача наземними силами армії Литви Вальдемараса Рупшиса, у разі реального конфлікту знадобилося би більше сил. Але головною під час навчань була демонстрація єдності союзників по НАТО.

У країнах Балтії не виключають, що РФ буде відпрацьовувати захоплення Сувалкського коридору під час масштабних військових навчань "Захід-2017", запланованих на вересень 2017 року. Вони пройдуть на території Білорусі.

Гроші може отримати Україна: У США ухвалили перше рішення щодо конфіскації активів росіян

четвер, 2 лютий 2023, 22:53

Окружний суддя федерального суду Манхеттена в четвер дозволив прокуратурі конфіскувати 5,4 мільйона доларів, що належать російському підсанкційному олігарху Костянтину Малофєєву, що відкриває шлях для подальшого передання цих коштів Україні. Про це йде...

"Київ - це Русь, а не Росія": Дуда заявив, що готовий побудувати із РФ нову "залізну завісу" аж до хмар"

четвер, 2 лютий 2023, 22:43

Польський лідер Анджей Дуда 2 лютого під час зустрічі з президентом Латвії Егілсом Левітсом заговорив про нову "залізну завісу" між Заходом та Росією. Дуда наголосив, що Путін намагається поширити "рускій мір", а це - бідність, рабство та страждання. П...