
Українські військовослужбовці в районі села Павлопіль Волноваського району Донецької області зазнали втрат.
Про це повідомляє волонтерський фонд "Повернися живим" у середу, 15 червня, на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"На Маріупольському напрямку в районі села Павлопіль ворог почав артобстріл, під час якого на наш опорний пункт висунулася ДРГ. У результаті бою серед наших бійців двоє загиблих і один поранений", - йдеться в повідомленні.
За даними соцмереж, члени незаконних збройних формувань обстріляли позиції сил АТО під Маріуполем біля села Павлопіль, в результаті чого загинули двоє бійців 56-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ. Ворог відкрив вогонь близько 9-ї ранку, обстріли тривали до 12-ї години.
Як заявив спікер штабу АТО Сергій Жмурко в ефірі одного з телеканалів, українські військові дійсно зазнали втрат.
"Під прикриттям обстрілу, на українські позиції наступала група з 12-ти бойовиків. Українські військові вступили у важкий бій, в якому, на жаль, зазнали втрат. Бій тривав близько півтори годин, бойовики від позицій ЗСУ були відкинуті", - сказав він.
Нагадаємо, ситуація в районі проведення АТО залишається напруженою. Так, за минулу добу різко зросла кількість випадків відкриття вогню членами незаконних збройних формувань.
Прем'єр-міністр Британії Кір Стармер під час спеціального звернення на Даунінг-стріт оголосив, що час його перебування на посаді підійшов до кінця, передають Патріоти України з посиланням на відеотрансляцію. Стармера у зверненні до нації проголосив про...
Навіть якщо Сполучені Штати погодяться надати Україні ліцензії на виробництво ракет-перехоплювачів для систем Patriot, власне виробництво таких ракет не запрацює швидко. За оцінками авіаційного експерта Костянтина Криволапа, для створення та випуску ан...