Син чи охоронець? Фото чоловіка в масці на відпочинку з Путіним спантеличило мережу (фото, відео)

Цього разу гірськолижний центр не стали спеціально перекривати на час візиту Путіна та Лукашенка, і поява двох президентів здивувала туристів і відпочивальників.

Поруч із Лукашенком та Путіним помітили незнайомця. Фото: МК.

Біля президентів Білорусі та Росії Олександра Лукашенка і Володимира Путіна, які покаталися на гірськолижній трасі в Сочі (РФ), помітили невідомого молодого чоловіка, який приховував обличчя, передають Патріоти України.

Він потрапив на деякі фотографії, зроблені під час третього за останні півтора місяці раунду російсько-білоруських переговорів. Особа хлопця в синіх окулярах-масці та блакитній куртці, який супроводжував президентів на схилі в Червоній Поляні, зацікавила журналістів. "Невже знову прогулював школу Коля Лукашенко [син білоруського лідера]?" — припускає МК.

Зазначається, що перед початком переговорів Лукашенко зізнався, що вже вранці катався і подякував за відмінні гірськолижні траси. "Ми вже прокаталися по трасах сочинських: для мене це рідний дім", — сказав він.

При цьому заявляється, що гірськолижний центр не стали спеціально перекривати на час візиту Путіна та Лукашенка, і поява двох президентів здивувала туристів і відпочивальників.

Вже скоро: Російський політолог розповів, коли і чому в РФ почнеться велика криза

неділя, 16 червень 2019, 13:58

Російська влада поки що управляє громадянами за допомогою "ілюзії того, що вона потужна і грізна". До 2020 року в Росії почнуться процеси, які приведуть до кризи політичних еліт, так званої "гризні веж". Про це в інтерв'ю повідомив російський історик, ...

Хіти тижня. У Зеленського після "жартів" про тарифи поменшало? Чергова соціологічна установа оприлюднила рейтинг політпартій на виборах до парламенту

неділя, 16 червень 2019, 13:00

5-відсотковий прохідний бар'єр мають великі шанси подолати партія "Європейська Солідарність" (7,9%), "Опозиційна платформа - За життя" (7,7%), "Батьківщина" (7,2%). На дострокових виборах 21 липня у Верховну Раду можуть пройти шість політичних партій, ...