"Ты че сюда приехал": У Горлівці місцеві мешканці напали на представників місії ОБСЄ (відео)

Городяни вимагали від представників місії "припинити обстріл і допомогти людям".

У мережі опубліковано відео, на якому мешканці окупованої Горлівки Донецької області напали на групу спостерігачів ОБСЄ, повідомляють Патріоти України.

Городяни вимагали від представників місії "припинити обстріл і допомогти людям". Коли спостерігачі спробували покинути місце інциденту, мешканці перегородили їм дорогу, погрожуючи "забрати машину".

Скандал із орденом Білого орла не стихає: У Польщі пояснили позицію щодо Зеленського, Муссоліні та Шредера

понеділок, 22 червень 2026, 9:55

"Перші двоє (італійський диктатор Муссоліні та російська імператриця Катерина ІІ) вже давно померли, а Польща не відкликає орден посмертно. А колишній канцлер Німеччини ніколи настільки відкрито не ображав польську націю, як це зробив президент України...

США та Іран домовилися? З'явилися подробиці переговорів щодо Ормузької протоки

понеділок, 22 червень 2026, 9:38

Іран заявив про досягнення домовленостей зі США під час першого раунду переговорів у Швейцарії. За словами речника Міністерства закордонних справ Ірану Есмаїла Багаї, сторони обговорили створення спеціального механізму для безпечного проходу суден чере...