Такі посвідчення видавали тільки штатним працівникам: Експерт розповів деталі отримання Путіним "корочки" Штазі

Володимир Путін працював в штаб-квартирі КДБ у Дрездені і отримав цей пропуск, щоб мати можливість прийти в дрезденську штаб-квартиру Штазі і обговорити з офіцерами Штазі свою поточну роботу.
Посвідчення Штазі на ім'я Путіна виявилося справжнім. Фото: Радіо Свобода.

Знайдене службове посвідчення Міністерства держбезпеки колишньої НДР (Штазі) на ім'я президента РФ Володимира Путіна, свідчить про те, що глава Кремля був штатним співробітником відомства. Про це заявив американський експерт із взаємин КДБ і Штазі Дуглас Селвідж, передають Патріоти України.

"Для офіцерів КДБ рангу Путіна було типовим отримувати такі посвідчення від Штазі, щоб проходити на територію місцевих штаб-квартир цієї спецслужби. Володимир Путін працював в штаб-квартирі КДБ у Дрездені і отримав цей пропуск, щоб мати можливість прийти в дрезденську штаб-квартиру Штазі і обговорити з офіцерами Штазі свою поточну роботу", - розповів він.

Селвідж підкреслив, що це було звичайною практикою. "Інформаторам такі посвідчення не видавались, тільки штатним співробітникам. Це як ваш пропуск в будівлю, де ви працюєте. Вони видавалися навіть секретарям і іншому технічному персоналу Штазі. І, звичайно, офіцерам КДБ, які з Штазі тісно співпрацювали", - зазначив він.

"Не думаю, що Путін використовував його будь-яким чином, крім як для проходу в штаб-квартиру Штазі. В архівах, які я вивчав, немає ніяких вказівок на те, що такі посвідчення використовувалися для чогось іншого, наприклад, для вербування агентів", - додав експерт.

У російській Уфі сталася масштабна пожежа на залізничній станції (відео)

п’ятниця, 9 червень 2023, 21:15

У російському місті Уфа сьогодні надвечір, 9 червня, сталась масштабна пожежа на залізничній станції. Про це повідомляють російські Telegram-канали, передають Патріоти України. Як зазначається, на залізничній станції горять цистерни та склад з пально-м...

Самовільно залишили позиції: В Арапівці на Луганщині дезертирувала майже сотня російських військових, - Генштаб ЗСУ

п’ятниця, 9 червень 2023, 20:41

Українські воїни продовжують ліквідовувати російських окупантів, які воюють проти нашої країни. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу за 9 червня, передають Патріоти України. "В Арапівці Луганської області дезертирували близько 90 військовослуж...