Такі посвідчення видавали тільки штатним працівникам: Експерт розповів деталі отримання Путіним "корочки" Штазі

Володимир Путін працював в штаб-квартирі КДБ у Дрездені і отримав цей пропуск, щоб мати можливість прийти в дрезденську штаб-квартиру Штазі і обговорити з офіцерами Штазі свою поточну роботу.
Посвідчення Штазі на ім'я Путіна виявилося справжнім. Фото: Радіо Свобода.

Знайдене службове посвідчення Міністерства держбезпеки колишньої НДР (Штазі) на ім'я президента РФ Володимира Путіна, свідчить про те, що глава Кремля був штатним співробітником відомства. Про це заявив американський експерт із взаємин КДБ і Штазі Дуглас Селвідж, передають Патріоти України.

"Для офіцерів КДБ рангу Путіна було типовим отримувати такі посвідчення від Штазі, щоб проходити на територію місцевих штаб-квартир цієї спецслужби. Володимир Путін працював в штаб-квартирі КДБ у Дрездені і отримав цей пропуск, щоб мати можливість прийти в дрезденську штаб-квартиру Штазі і обговорити з офіцерами Штазі свою поточну роботу", - розповів він.

Селвідж підкреслив, що це було звичайною практикою. "Інформаторам такі посвідчення не видавались, тільки штатним співробітникам. Це як ваш пропуск в будівлю, де ви працюєте. Вони видавалися навіть секретарям і іншому технічному персоналу Штазі. І, звичайно, офіцерам КДБ, які з Штазі тісно співпрацювали", - зазначив він.

"Не думаю, що Путін використовував його будь-яким чином, крім як для проходу в штаб-квартиру Штазі. В архівах, які я вивчав, немає ніяких вказівок на те, що такі посвідчення використовувалися для чогось іншого, наприклад, для вербування агентів", - додав експерт.

Путін через два місяці оголосить про нову "перемогу" в Україні: Піонтковський зробив прогноз щодо планів РФ

середа, 6 липень 2022, 0:34

Російський диктатор Путін вважає, що відхід ЗСУ з Лисичанська можна подати громадянам РФ як "перемогу". Мало того, путінській пропаганді вже вдалося це зробити, заявив російський публіцист Андрій Піонтковський. Свою думку він озвучив в ефірі 24 каналу,...

Нагородили якихось дивних халабуд: Як виглядає "площа ДНР" у Москві (фото)

середа, 6 липень 2022, 0:28

Підконтрольні ОРДО паблики показали, як зараз виглядає так звана "площа ДНР" у російській столиці Москві. Сама площа розташована у Пресненському районі міста, повідомляють Патріоти України.