"Технократичного" Кабміну не буде: Названі дві партії, які заблокували прем'єрство Яресько

"Батьківщина" і Радикальна партія виступили проти створення уряду під керуванням теперішньої міністра фінансів.

Наталія Яресько. Фото:rian.com.ua

На засіданні глав фракцій коаліції в четвер технократичний уряд підтримали лише дві політсили - "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт". "Батьківщина" і Радикальна партія виступили проти. "Самопоміч" ж взагалі відмовилася входити в будь-який формат коаліції. Про це пише LB.UA, інформують Патріоти України.

"Відбулося засідання голів фракцій коаліції, на якому я запропонував розглянути три питання. Перше - збереження поточного формату уряду ... З усіх присутніх тільки" Батьківщина "повідомила, що вона утримується ...

Другий сценарій - формування нового уряду. Президент пропонував сформувати технократичний Кабмін. Цей варіант підтримали дві фракції - БПП і НФ. Це означає, що більшості голосів для внесення цієї кандидатури технократичного прем'єра немає.

"Самопоміч", яка готова його підтримати, навідріз відмовляється входити в будь-який формат коаліції", - розповів голова фракції БПП Юрій Луценко журналістам.

"У нас залишився тільки один сценарій для зміни уряду. Це внесення кандидата від БПП, під якого можна шукати більшість голосів. Я запропонував кандидатуру Володимира Гройсмана. Його підтримати може БПП, НФ, "Батьківщина" і Радикальна партія", - додав він.

"Таким чином, ми маємо варіанти створення коаліції тільки з двох політичних сил під технократичний уряд і з чотирьох політсил під коаліційний уряд. Пан Гройсман завтра презентує чотирьом фракціям свій план дій на поточний рік. Кілька фракцій виявили бажання уточнити ряд положень коаліційної угоди", - підсумував Луценко.

Путін піднімає ставки: РФ створила ракету "Орешник", порушивши домовленості укладені з США, - Forbes

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:55

Балістична ракета середньої дальності "Орешник", якою РФ 21 листопада атакувала Дніпро, була створена "підступними" порушниками Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності від 1987 року. Про це пише Forbes, передають Патріоти України. Жур...

"Основна подія": Британська розвідка назвала фактор, що змінив характер російсько-української війни

п’ятниця, 22 листопад 2024, 23:25

За 1000 днів конфлікту Повітряно-космічні сили Росії, незважаючи на технологічну та чисельну перевагу, не змогли домогтися переваги в повітрі над Україною, передають Патріоти України з посиланням на Міністерство оборони Великобританії у X (Twitter). "О...