"Телеоператоры" президента не умели обращаться с камерами": Як охоронці Путіна "косили" під працівників ЗМІ (фото)

Російський президент, здається, навіть в душ та туалет ходить виключно із охороною.

Путін дуже боїться. Фото: ТАСС.

Путін панічно боїться вбивства, пишуть опозиційні ЗМІ Росії. Як виявилося, охоронці слідують за Путіним всюди - буквально в туалет і в ванну. Їх навіть маскують під телеоператорів на зйомках. Видання «Проект» виявило, що на з'їзді ЄП охоронців Путіна замаскували під телеоператорів, передають Патріоти України.

Видання зазначає, що Путіна знімали багато операторів, але двоє з них були однаково одягнені і не вміли поводитися з камерами, тому привернули увагу журналістів. «Один из них даже не пытается делать вид, что снимает мероприятие, а просто смотрит по сторонам, не прикасаясь к камере», — пише «Проект».

«Объяснить эти странности просто — под видом операторов работают сотрудники Службы безопасности президента, и мы нашли этому подтверждение. Одного из «операторов» мы обнаружили охраняющим Путина во время его прогулки в компании с президентом Египта Ас-Сиси по набережной в Сочи 16 октября», — йдеться в публікації.

У ГУР розповіли про успіхи таємного проекту "Black Box" - завдав росіянам збитків на $700 мільйонів

понеділок, 5 червень 2023, 14:53

У рамках таємного проекту "Black Box", реалізованого Головним управлінням розвідки Міноборони і Фондом "Повернись живим", російським загарбникам лише протягом останнього місяця вже завдано збитків на суму в понад $700 мільйонів, передають Патріоти Укра...

Прикутий до землі тракторами з українськими прапорами: У WP жорстко висміяли Путіна на карикатурі

понеділок, 5 червень 2023, 14:42

Газета The Washington PosT висміяла російського диктатора Володимира Путіна у новій карикатурі. На ній глава Кремля лежить на землі, прикутий до місця тракторами з українськими прапорами. Ба більше, кінь прив'язаний мотузками поряд з Путіним, передают...