"Телеоператоры" президента не умели обращаться с камерами": Як охоронці Путіна "косили" під працівників ЗМІ (фото)

Російський президент, здається, навіть в душ та туалет ходить виключно із охороною.

Путін дуже боїться. Фото: ТАСС.

Путін панічно боїться вбивства, пишуть опозиційні ЗМІ Росії. Як виявилося, охоронці слідують за Путіним всюди - буквально в туалет і в ванну. Їх навіть маскують під телеоператорів на зйомках. Видання «Проект» виявило, що на з'їзді ЄП охоронців Путіна замаскували під телеоператорів, передають Патріоти України.

Видання зазначає, що Путіна знімали багато операторів, але двоє з них були однаково одягнені і не вміли поводитися з камерами, тому привернули увагу журналістів. «Один из них даже не пытается делать вид, что снимает мероприятие, а просто смотрит по сторонам, не прикасаясь к камере», — пише «Проект».

«Объяснить эти странности просто — под видом операторов работают сотрудники Службы безопасности президента, и мы нашли этому подтверждение. Одного из «операторов» мы обнаружили охраняющим Путина во время его прогулки в компании с президентом Египта Ас-Сиси по набережной в Сочи 16 октября», — йдеться в публікації.

Указ вже підписано: Зеленський створив Консультативну раду з питань деокупації Криму

понеділок, 15 серпень 2022, 20:51

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення консультативної ради з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя. Відповідне рішення оприлюднене на сайті Президента України, передають Патрі...

Це провал: Британська розвідка оцінила результати наступальної операції російських загарбників на Донбасі

понеділок, 15 серпень 2022, 20:51

Росія може розцінити провал у захопленні всієї Донецької області як невдачу у досягненні своїх максималістських цілей в Україні. Про це йдеться у звіті Міноборони Великобританії. Зазначається, що 11 серпня російські ЗМІ повідомили, що глава "ДНР" Денис...