Впродовж минулої доби російські бойовикиі 35 разів порушили умови припинення вогню у зоні проведення АТО. Про це йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО, передають Патріоти України.
З 18:00 години вчорашнього дня до опівночі бойовики 13 разів застосовували зброю проти українських захисників. По наших позиціях у Широкиному ворог прицільно вдарив із великокаліберних кулеметів та гранатометів.
На ділянці лінії розмежування Донецьк - Горлівка бандити зі стрілецької зброї, зокрема ворожий снайпер, обстріляли один із наших опорних пунктів на схід від н.п. Новоселівка. Згодом неподалік Новоселівки друга невелика група бойовиків спробувала перевірити пильність та надійність оборони українських захисників. Бандити були вчасно виявлені, в результаті півгодинного бою противник відступив.
Серед нападників можливі втрати. Окрім того, проросійські бандформування ввечері декілька разів відкривали неприцільний вогонь зі стрілецької зброї, гранатометів та великокаліберних кулеметів біля Пісків, Авдіївки, Новгородського та Троїцького. Після опівночі не зафіксовано жодного випадку порушення російсько-терористичними військами режиму "повної тиші".
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...