Терористи "ДНР" звинуватили мирного жителя окупованого Антрациту у співпраці з СБУ (відео)

"МГБ "ДНР" взяла в полон 32-річного Леоніда Сичова, якого звинуватили у передачі даних українським силовикам про терористів "ДНР".

Чекісти Захарченка затримали мирного жителя. Фото: CRiME.

Чекісти Захарченка взяли у полон мирного мешканця окупованої Донеччини и шиють йому шпигунство на користь СБУ, повідомляють Патріоти України з посиланням на Депо.

"Громадянин Сичов, раніше проходив службу в МВС України, був завербований співробітниками СБУ і надалі збирав і передавав їм дані про передислокацію військовослужбовців і техніки народної міліції на території "ДНР", - йдеться у повідомленні.

Чоловіку закидають, що він "неодноразово зустрічався з співробітниками СБ України, які відпрацьовували йому завдання різного характеру в основному пов'язані зі збором інформації про передислокацію і місцезнаходження різних військових і адміністративних об'єктів на території "ДНР".

Нагадаємо, нещодавно в Луганську був затриманий другий проукраїнський блогер Генадій Беницький, якого окупанти звинуватили в "екстремістській діяльності".

Хіти тижня. "Точка невозврата для России", - Шендерович

неділя, 23 вересень 2018, 2:00

"Чем дальше уходит в прошлое эта дата - 3 сентября 2004 года - тем яснее становится, что именно Беслан стал точкой невозврата и для Путина, и для России, оказавшейся у него в заложниках за несколько лет до этого", - пише у своєму блозі Віктор Шендерови...

І як з ними домовлятися?: Угорщина не перейменувала посаду уповноваженого по Закарпаттю всупереч обіцянці

субота, 22 вересень 2018, 23:39

Домовленості, які були досягнуті між міністрами під час телефонної розмови не виконуються. Влада Угорщини не виконали домовленість з Україною про зміну назви посади уповноваженого міністра, відповідального за розвиток Закарпатської області. Про це пові...