Тюмень, Магадан, Камчатка та інші депресивні регіони радо розкривають обійми: Росія відмовилася надалі приймати "донбаситів" у Москві та Пітері

Результат пошуку зображень за запитом "переселенцы с донбасса в россии"

Федеральна міграційна служба Росії більше не буде надавати статус тимчасового притулку громадянам України в Москві і інших центральних містах, повідомляють Патріоти України з посиланням на Комерсант. Крім столиці квоти на приймання біженців закрили Московська область, Санкт-Петербург, Ростовська область, Чечня й Крим.

Біженців приймають у себе регіони, які граничать із Україною (наприклад, Ростовська область) і регіони Центральної Росії, так і Далекий Схід. З 1 серпня в Камчатському краї введений режим надзвичайної ситуації — для того щоб задіяти матеріальні ресурси із крайового резерву для облаштованості в регіоні біженців з південно-сходу України. На Камчатці готуються розмістити близько 800 біженців. Вони також їдуть на Чукотку, у Якутію, Магаданську й Тюменську області.

За словами джерела у ФМС, в основному звернення на одержання тимчасового притулку подавали громадяни України, які приїхали в РФ до початку бойових дій.

"У столичних відділеннях ФМС громадян України записують, щоб тільки віддати документи на одержання тимчасового притулку, на травень 2015 року",- заявила "Ъ" керівник комітету "Цивільне сприяння" Світлана Ганнушкіна.

У першу чергу ФМС шукає можливість переселити біженців у регіони Центрального федерального округу — громадян України, зокрема, прийнял влада Калузької області.

"Але є люди, які їдуть на віддалені території",- сказала Світлана Плешакова. Втім, у столичній ФМС підкреслюють, що за консультаціями із приводу оформлення притулку або тимчасового перебування в Москві зверталося куди більше громадян України, ніж в підсумку подали звернення.

Як правило, говорить Світлана Плешакова, у громадян України, які звертаються у ФМС, уже є на руках або дозвіл на роботу в Москві, або патент, що дає право працювати у фізичних осіб.

З архіву ПУ. Російська агентура все знає: Прокремлівське видання повідомило, як Коломойський зчепився з "кварталівцями" за ключову посаду в оточенні нового президента

п’ятниця, 10 липень 2020, 13:00

Як "слуги" в першу ніч своєї влади вперше крісла ділили. Всупереч очікуванням президент України Володимир Зеленський не призначив в першу добу своїх повноважень голову своєїпрезидентської адміністрації. Наразі він все ще не провів е жодного призначення...

Хіти тижня. Навіть дату назвали: У Москві анонсували входження Донбасу до складу РФ завдяки "новій" Конституції

п’ятниця, 10 липень 2020, 12:00

Слова Вадима Карасьова активно транслюють сепаратистські ресурси Донбасу. Оновлення Конституції відкрило Кремлю шлях для приєднання українського Донбасу. Таку думку висловив лояльний до влади РФ політолог Володимир Карасьов, повідомляють Патріоти Украї...