Тюмень, Магадан, Камчатка та інші депресивні регіони радо розкривають обійми: Росія відмовилася надалі приймати "донбаситів" у Москві та Пітері

Результат пошуку зображень за запитом "переселенцы с донбасса в россии"

Федеральна міграційна служба Росії більше не буде надавати статус тимчасового притулку громадянам України в Москві і інших центральних містах, повідомляють Патріоти України з посиланням на Комерсант. Крім столиці квоти на приймання біженців закрили Московська область, Санкт-Петербург, Ростовська область, Чечня й Крим.

Біженців приймають у себе регіони, які граничать із Україною (наприклад, Ростовська область) і регіони Центральної Росії, так і Далекий Схід. З 1 серпня в Камчатському краї введений режим надзвичайної ситуації — для того щоб задіяти матеріальні ресурси із крайового резерву для облаштованості в регіоні біженців з південно-сходу України. На Камчатці готуються розмістити близько 800 біженців. Вони також їдуть на Чукотку, у Якутію, Магаданську й Тюменську області.

За словами джерела у ФМС, в основному звернення на одержання тимчасового притулку подавали громадяни України, які приїхали в РФ до початку бойових дій.

"У столичних відділеннях ФМС громадян України записують, щоб тільки віддати документи на одержання тимчасового притулку, на травень 2015 року",- заявила "Ъ" керівник комітету "Цивільне сприяння" Світлана Ганнушкіна.

У першу чергу ФМС шукає можливість переселити біженців у регіони Центрального федерального округу — громадян України, зокрема, прийнял влада Калузької області.

"Але є люди, які їдуть на віддалені території",- сказала Світлана Плешакова. Втім, у столичній ФМС підкреслюють, що за консультаціями із приводу оформлення притулку або тимчасового перебування в Москві зверталося куди більше громадян України, ніж в підсумку подали звернення.

Як правило, говорить Світлана Плешакова, у громадян України, які звертаються у ФМС, уже є на руках або дозвіл на роботу в Москві, або патент, що дає право працювати у фізичних осіб.

"Нормандська зустріч" у Парижі: Експерт назвав найгірший сценарій для України

п’ятниця, 6 грудень 2019, 17:27

За його словами, понад усе Росія бажає примусити Україну виконувати Мінські угоди. Вони вважають це справедливою і прийнятною платою за виведення своїх військ і повернення територій під контроль України, – наголосив політолог. Водночас, він вважає, що...

"Сказать, что Пушилин после услышанно аху..., точнее удивился, это ничего не сказать. Правда, после этого чуваку позвонили кураторы", - Фашик Донецький про бунт на Донбасі

п’ятниця, 6 грудень 2019, 16:58

"Роспропаганда постоянно пытается сделать из Пушилина хорошего "царя", у которого в подчинении плохие "бояре", мол сам бывший ммм-щик ночами не спит и думает о пенсионерах дыныры, всякие плохие людишки его постоянно подставляют", - пише у своєму блозі ...