Тюмень, Магадан, Камчатка та інші депресивні регіони радо розкривають обійми: Росія відмовилася надалі приймати "донбаситів" у Москві та Пітері

Результат пошуку зображень за запитом "переселенцы с донбасса в россии"

Федеральна міграційна служба Росії більше не буде надавати статус тимчасового притулку громадянам України в Москві і інших центральних містах, повідомляють Патріоти України з посиланням на Комерсант. Крім столиці квоти на приймання біженців закрили Московська область, Санкт-Петербург, Ростовська область, Чечня й Крим.

Біженців приймають у себе регіони, які граничать із Україною (наприклад, Ростовська область) і регіони Центральної Росії, так і Далекий Схід. З 1 серпня в Камчатському краї введений режим надзвичайної ситуації — для того щоб задіяти матеріальні ресурси із крайового резерву для облаштованості в регіоні біженців з південно-сходу України. На Камчатці готуються розмістити близько 800 біженців. Вони також їдуть на Чукотку, у Якутію, Магаданську й Тюменську області.

За словами джерела у ФМС, в основному звернення на одержання тимчасового притулку подавали громадяни України, які приїхали в РФ до початку бойових дій.

"У столичних відділеннях ФМС громадян України записують, щоб тільки віддати документи на одержання тимчасового притулку, на травень 2015 року",- заявила "Ъ" керівник комітету "Цивільне сприяння" Світлана Ганнушкіна.

У першу чергу ФМС шукає можливість переселити біженців у регіони Центрального федерального округу — громадян України, зокрема, прийнял влада Калузької області.

"Але є люди, які їдуть на віддалені території",- сказала Світлана Плешакова. Втім, у столичній ФМС підкреслюють, що за консультаціями із приводу оформлення притулку або тимчасового перебування в Москві зверталося куди більше громадян України, ніж в підсумку подали звернення.

Як правило, говорить Світлана Плешакова, у громадян України, які звертаються у ФМС, уже є на руках або дозвіл на роботу в Москві, або патент, що дає право працювати у фізичних осіб.

Зеленський позбавляється Коломойського: Екс-нардеп Лещенко ділиться інсайдом з Банкової

середа, 23 жовтень 2019, 21:45

Пов’язана з олігархом група нардепів у фракції «Слуга народу» почала саботаж ініціатив президента. Офіс президента Володимира Зеленського посилює свою незалежність від олігарха Ігоря Коломойського. Про це заявив екс-нардеп Сергій Лещенко, передають Пат...

"Думає про це з ранку до вечора": Пропагандист Кремля розповів, яке питання мучить російського президента

середа, 23 жовтень 2019, 21:15

Повноваження Путіна на посту президента закінчаться в 2024 році. «Сам Путін говорив, що він думає про це з ранку до вечора. Безвідповідально для нього піти, грюкнувши дверима і не залишивши після себе наступника. Я вважаю, що будь-який відповідальний п...