"Точка зростання" у Східній Європі: Климпуш-Цинцадзе розповіла в Цюріху про потенціал України

Віце-прем'єр підтвердила незмінність курсу вищого політичного керівництва України на продовження докорінних соціально-економічних реформ: встановлення макроекономічної стабільності, подолання корупції.

Іванна Климпуш-Цинцадзе. Фото:http://www.kmu.gov.ua/

17 січня 2017 року у Цюріху відбувся українсько-швейцарський бізнес-форум "Україна: інтелектуальний центр та житниця світу", організований Посольством Швейцарії в Україні, Об’єднаною торговою палатою Швейцарія-СНД/Грузія, Україна за сприяння Посольства України в Швейцарії. У заході взяли участь понад 50 провідних представників швейцарського бізнесу, які зацікавлені у розвитку українсько-швейцарського економічного співробітництва. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Кабміну.

У своєму виступі на відкритті форуму Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила, що за цей відносно невеликий проміжок часу нашим країнам вдалося побудувати дружні, взаємовигідні відносини, вільні від проблем, що їх обтяжують. Загальний високий рівень українсько-швейцарських політичних відносин дає всі підстави для того, щоб сконцентрувати більш серйозні зусилля на поглибленні економічної співпраці.

У цьому плані надзвичайно важливими є зустрічі президентів наших країн у Давосі. Висока оцінка досягнутого рівня співробітництва та підтвердження наміру інтенсифікувати двосторонні відносини, зокрема, у інвестиційній сфері, створили міцне політичне підґрунтя для подальшого розвитку економічної взаємодії.

"Я вірю, що вільний рух інвестицій між Україною та Швейцарією у поєднанні з вільною торгівлею, можуть стати каталізатором економічного зростання, навіть на фоні існуючих складнощів. Сьогодні Україна є "точкою зростання" з найбільшим потенціалом у Східній Європі", - сказала Віце-прем`єр-міністр.

Іванна Климпуш-Цинцадзе ще раз підтвердила незмінність курсу вищого політичного керівництва України на продовження докорінних соціально-економічних реформ, зокрема, встановлення макроекономічної стабільності, подолання корупції, дерегуляцію та створення сприятливих умов для ведення бізнесу в Україні. Це тверда лінія, і вона набирає необхідної динаміки. Саме вона вселяє в нас надію та дає підстави для позитивного подальшого прогнозу.

Віце-прем'єр відзначила пріоритетні напрямки співробітництва між нашими країнами. Це, перш за все, сільське господарство і переробка сільськогосподарської продукції, енергетична галузь, інфраструктурні проекти, машино- та приладобудування, хімічна та фармацевтична промисловість, банківська та страхова сфери. Великі можливості щодо співпраці існують у сфері ІТ-технологій та науковій галузі.

На концерт Кобзона різко впала кількість бажаючих: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 22 листопада

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:53

Як повідомив Генштаб ЗСУ., загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 22.11.24 орієнтовно склали:

Не дарма в Кремлі істерика: Удари ракетами ATACMS та Storm Shadow по РФ підвищують ставки у війні, - The Times

п’ятниця, 22 листопад 2024, 7:39

Дозвіл з боку США та Великої Британії для України застосовувати далекобійні ракети для атак по цілих у Росії – демонстрація зміни підходу до підтримки Києва в умовах затяжної війни. Цей крок створює серйозний виклик для російської оборони та підвищує с...