Три кита російського диктатора: CNN розкрив секрет могутності Путіна (відео)

Президент РФ володіє трьома основними інструментами: інформаційними технологіями, військовою потужністю і культом особистості.

Путін змусив росіян себе поважати, але проблеми в нього все одно є. Фото: ТАСС.

Президент РФ Володимир Путін тривалий час перебуває при владі і користується колосальною підтримкою населення. Тому багато хто називає його найвпливовішою людиною в світі. На думку журналістів CNN, Путін володіє трьома основними інструментами: інформаційними технологіями, військовою потужністю і культом особистості. Разом вони створюють мережу впливу, яка часто виявляється досить ефективною, передають Патріоти України із посиланням на ІноТБ.

Зазначається, що сила Путіна також багато в чому зміцнюється за рахунок контролю, який він особисто здійснює над численними військами. Значна частина озброєння, зокрема ядерного, являє собою радянську спадщину, отож Путін вкладає величезні кошти в його модернізацію. Але більшість експертів сходяться на думці, що звичайні Збройні сили Росії мають обмежену можливість демонструвати військову міць далеко від державних кордонів.

"Один із найбільш значних джерел могутності Путіна полягає в його власній колосальній популярності в Росії. Чим більше світові лідери критикують його поведінку, тим сильніше росіяни прославляють свого президента. Рейтинг його підтримки злетів у зв'язку з конфліктом в Україні, а потім і в Сирії", - сказано в сюжеті.

Безліч росіян дійсно турбуються про можливість своєї країни впливати на світові події, навіть якщо це загрожує санкціями і позначиться на якості їхнього життя. Путін також отримує вигоду з політичної системи і ЗМІ з "нульовою толерантністю" за критику на адресу президента.

"Отож, поза всякими сумнівами, Володимир Путін - могутня і непередбачувана людина, але він також обмежений деякими вельми серйозними проблемами. Економіка Росії не розвивається, що породжує ще одну популярну теорію про російського президента і його мережу впливу: Путін здатний відмінно розіграти погані карти", - вважають автори матеріалу.

"Сирийский капкан для Путина", - Гулевська

середа, 19 вересень 2018, 8:59

"Сам инцидент вполне ожидаем, так как использование устаревших систем противовоздушной обороны Сирии приносит больше вреда не современным израильским самолетам, а находящимся вблизи летающим средствам, неспособным защищать себя от ракет ПВО. Опасность ...

"Обратный отсчет Трампа: Stormy Daniels готовит "бомбу", - Олег Пономар

середа, 19 вересень 2018, 8:17

"Среда. Что нужно отметить?" - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Торговые войны Трампа: Китай в ответ на новые пошлины США введет повышенные таможенные пошлины на импорт амер...