Три кита російського диктатора: CNN розкрив секрет могутності Путіна (відео)

Президент РФ володіє трьома основними інструментами: інформаційними технологіями, військовою потужністю і культом особистості.

Путін змусив росіян себе поважати, але проблеми в нього все одно є. Фото: ТАСС.

Президент РФ Володимир Путін тривалий час перебуває при владі і користується колосальною підтримкою населення. Тому багато хто називає його найвпливовішою людиною в світі. На думку журналістів CNN, Путін володіє трьома основними інструментами: інформаційними технологіями, військовою потужністю і культом особистості. Разом вони створюють мережу впливу, яка часто виявляється досить ефективною, передають Патріоти України із посиланням на ІноТБ.

Зазначається, що сила Путіна також багато в чому зміцнюється за рахунок контролю, який він особисто здійснює над численними військами. Значна частина озброєння, зокрема ядерного, являє собою радянську спадщину, отож Путін вкладає величезні кошти в його модернізацію. Але більшість експертів сходяться на думці, що звичайні Збройні сили Росії мають обмежену можливість демонструвати військову міць далеко від державних кордонів.

"Один із найбільш значних джерел могутності Путіна полягає в його власній колосальній популярності в Росії. Чим більше світові лідери критикують його поведінку, тим сильніше росіяни прославляють свого президента. Рейтинг його підтримки злетів у зв'язку з конфліктом в Україні, а потім і в Сирії", - сказано в сюжеті.

Безліч росіян дійсно турбуються про можливість своєї країни впливати на світові події, навіть якщо це загрожує санкціями і позначиться на якості їхнього життя. Путін також отримує вигоду з політичної системи і ЗМІ з "нульовою толерантністю" за критику на адресу президента.

"Отож, поза всякими сумнівами, Володимир Путін - могутня і непередбачувана людина, але він також обмежений деякими вельми серйозними проблемами. Економіка Росії не розвивається, що породжує ще одну популярну теорію про російського президента і його мережу впливу: Путін здатний відмінно розіграти погані карти", - вважають автори матеріалу.

Хіти тижня. Перша реакція РПЦ на створення в Україні помісної православної церкви

неділя, 16 грудень 2018, 23:05

У РПЦ заявили, що Українська православна церква Московського патріархату не припинятиме своєї діяльності і після створення в Україні єдиної автокефальної помісної православної церкви. Про це повідомив прес-секретар патріарха Московського і всієї Русі К...

Хіти тижня. Волкер пропонує Україні стратегічно невірну і дуже небезпечну річ, - український філософ

неділя, 16 грудень 2018, 22:30

Україна повинна вибрати один з двох варіантів - або ми ведемо війну і обговорюємо війну в комплексі, або ми розриваємо ці питання окремо, як цього хоче Росія. До сих пір ми не вели прямих переговорів з агресором, якщо не враховувати переговорів, які ве...