"Державні службовці зобов'язані подавати декларацію лише один раз, і повторно ніхто не в праві змусити їх це зробити. Таким чином, подавши недостовірну інформацію для декларування до отримання сертифікату (у режимі дослідної експлуатації), особа не буде притягнута до кримінальної відповідальності. Оскільки така декларація не може бути належним доказом у суді", - пояснила вона.
За словами чиновниці, запуск без відповідного сертифікату системи електронного декларування стане перешкодою в застосовуванні норми законодавства щодо притягнення до відповідальності за неправдиву інформацію.
"Звісно, винні в цій ганебній ситуації мають бути покарані", - також заявила віце-прем'єр.
Нагадаємо, систему електронного декларування запустили 15 серпня. Її мають пройти близько 50 тис. посадовців. Однак було багато сумнівів, що це вдасться зробити вчасно. Зокрема, прем'єр-міністр Володимир Гройсман погрожував відповідальним за запуск е-декларування.
Служба безпеки України зібрала докази щодо українських зрадників, яких Кремль залучає до втілення ідеї про тимчасову владу у Києві. За даними слідства, вони планували сформувати власні "філії" в Європейському Союзі як "альтернативу" українським диплома...
Посол України у Великій Британії, колишній головнокомандувач України (2021–2024) Валерій Залужний розповів про зміну ролі бронетехніки у війнах, яка в сучасних реаліях вже поступається дронам, високоточним ударам та цифровій розвідці. Про це він написа...