"Державні службовці зобов'язані подавати декларацію лише один раз, і повторно ніхто не в праві змусити їх це зробити. Таким чином, подавши недостовірну інформацію для декларування до отримання сертифікату (у режимі дослідної експлуатації), особа не буде притягнута до кримінальної відповідальності. Оскільки така декларація не може бути належним доказом у суді", - пояснила вона.
За словами чиновниці, запуск без відповідного сертифікату системи електронного декларування стане перешкодою в застосовуванні норми законодавства щодо притягнення до відповідальності за неправдиву інформацію.
"Звісно, винні в цій ганебній ситуації мають бути покарані", - також заявила віце-прем'єр.
Нагадаємо, систему електронного декларування запустили 15 серпня. Її мають пройти близько 50 тис. посадовців. Однак було багато сумнівів, що це вдасться зробити вчасно. Зокрема, прем'єр-міністр Володимир Гройсман погрожував відповідальним за запуск е-декларування.
Росія за допомогою комплектуючих, переданих Іраном, планує зібрати близько 900 одиниць дронів-камікадзе на місяць. Це втричі більше, ніж минулорічні показники. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "До терору готові. Скільки Росія накопичила ракет та ...
2025 рік може стати роком, коли бойові дії в Україні закінчаться, оскільки як Росія, так і Україна «близькі до виснаження», і прихильники кожної з них хотіли б, щоб війна завершилася, йдеться у матеріалі The Economist, передають Патріоти України. Автор...