"Державні службовці зобов'язані подавати декларацію лише один раз, і повторно ніхто не в праві змусити їх це зробити. Таким чином, подавши недостовірну інформацію для декларування до отримання сертифікату (у режимі дослідної експлуатації), особа не буде притягнута до кримінальної відповідальності. Оскільки така декларація не може бути належним доказом у суді", - пояснила вона.
За словами чиновниці, запуск без відповідного сертифікату системи електронного декларування стане перешкодою в застосовуванні норми законодавства щодо притягнення до відповідальності за неправдиву інформацію.
"Звісно, винні в цій ганебній ситуації мають бути покарані", - також заявила віце-прем'єр.
Нагадаємо, систему електронного декларування запустили 15 серпня. Її мають пройти близько 50 тис. посадовців. Однак було багато сумнівів, що це вдасться зробити вчасно. Зокрема, прем'єр-міністр Володимир Гройсман погрожував відповідальним за запуск е-декларування.
Жителі тимчасово захоплених військами Росії населених пунктів на Луганщини все частіше залишаються без житла та земельних ділянок. Окупанти "віджали" у регіоні ще 18 тисяч гектарів землі, яку вони самі ж визнали такою, що не має власників. Про це повід...
Співробітники Служби безпеки України викрили на Дніпропетровщині підприємство, що допомагало Росії будувати лабораторії, в яких ворог розробляє ядерну зброю. Про це йдеться на офіційному сайті Служби безпеки України, передають Патріоти України. За інфо...