
Президенти країн "Вишеградської групи" (Польща, Чехія, Словаччина та Угорщина) виступають проти будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це в суботу в польському Жешуві під час прес-конференції за результатами зустрічі президентів "Вишеградської четвірки" заявив глава польської держави Анджей Дуда, повідомляють Патріоти України з посиланням на Укрінформ.
"Позиція наших країн є однозначною: всі президенти підтримують позицію про відсутність економічного обґрунтування для цієї інвестиції ("Північний потік-2"- ред.). Зате є переконання, що ця інвестиція має політичний характер, і, перш за все, її реалізація зашкодить процесу створення ефективного Енергетичного союзу в Європі", - підкреслив Дуда.
Як зазначив польський лідер, "Північний потік-2" не сприятиме конкуренції для поставки газу в Європу, а буде давати значну перевагу одній стороні - "постачальнику зі Сходу, яким є "Газпром", тобто Росія".
Сполучені Штати та Іран домовилися про створення спеціальної "лінії зв'язку". Вона дозволить забезпечити безпечний рух суден через Ормузьку протоку, передають Патріоти України з посиланням на CNN. Про створення "лінії зв'язку" спільно заявили посередни...
Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...