Термін повноважень депутатів Верховної Ради України повинен бути скорочений, як і кількість депутатів у парламенті. Про це заявив блогер Роман Шрайк у Facebook, передають Патріоти України.
"Чому я вважаю, що термін повноважень Верховної Ради повинен бути скорочений, бажано до трьох років? Та тому що ця Рада працює два роки з хвостиком, а вже майже повністю ох#ла. До зали засідання вони не доповзають - не до того, є справи важливіші. Намагаються протягнути скотинячі норми шахрайським чином. І рятує від цього тільки та ж хрінова відвідуваність. І так далі ", - написав він.
За його словами, це проблема парламенту не тільки даного скликання.
"Через два-три роки в кожному скликанні Ради панують морок і розкладання. А п'ятирічний термін повноважень розтягує цей морок на нестерпно довго", - додав він.
Шрайк також вважає, що 450 депутатів для українського парламенту - багато.
"Їх неможливо запам'ятати, їх неможливо проконтролювати. Навіть дуже уважно спостерігаючі за політикою люди періодично вигукують "Бл#дь, а це ще хто?? ", коли черговий обраний за закритими списками клоун вирішує показати себе світу", - написав блогер.
Він вважає направильних твердження про те, що "потрібно щоб було 100-150 тис. чоловік на одного депутата".
"Так з якого біса? Потрібен ефективний парламент, який можна контролювати. А щодо числа душ на одного парламентаря ... Візьмемо ті ж Штати: Палата представників - 435 осіб, Сенат - 100 чоловік. Давайте їх навіть складемо, хоча це не дуже правильно, 535 осіб. Населення США - 325 млн. Разом: на одного депутата припадає близько 600 тисяч жителів", - написав Шрайк.
"Населення України зараз близько 42 млн чоловік. Якщо слідувати американським пропорціям, то депутатів у нас повинно бути 70 чоловік. Ок, 70 мало. 100 теж мало (хоча я більше 100 не запам'ятав). Але, блін, хоча б до 200 давайте їх скоротимо? " , - запропонував блогер.
Нагадаємо, сьогодні екскурсію напівпорожньою Радою влаштував лідер радикалів Олег Ляшко.
Промовистим індикатором впливу погроз Путіна вдарити по США, Великобританії та Франції за дозвіл запускати їхні ракети по території рф, стала реакція фінансових бірж Європи та США: Зростання ділової активності триває. На тлі атаки Росії балістичною рак...
Колишній канцлер Німеччини Ангела Меркель під час свого перебування на посаді намагалася перешкодити прагненню України швидко приєднатися до НАТО, адже боялася військової відповіді з боку російського диктатора Володимира Путіна. Про це вона розповіла у...