Ціна вбивств: ЗМІ дізналися, скільки коштує бюджету Росії чужа війна

Операція в Сирії обходиться для російських платників податків як мінімум $2,5 млн щодня.

Російська авіація бомбить Алеппо. Фото: Reuters.

Для фінансування операції ВКС Росії в Сирії не виділено окремий бюджет, тому що вона проходить в рамках загального бюджету російського Міністерства оборони. За підрахунками РБК, операція в Сирії коштує Міноборони як мінімум $2,5 млн щодня, передають Патріоти України.

На території Сирії знаходяться близько 1600 осіб, розповіли в Міністерстві оборони. В цю кількість входять морські піхотинці, льотчики, два батальйони аеродромно - та радіотехнічного забезпечення, командний склад, моряки, розрахунки засобів ППО та радіоелектронної боротьби, а також цивільні фахівці.

Як розповів експерт Центру військового прогнозування Інституту політичного і військового аналізу Анатолій Циганок, для розрахунків, скільки йде на харчування бійців, можна використовувати суму 600-800 рублів ($10-13) на добу.

Виходячи з цієї суми, харчування контингенту в 1600 осіб обходиться бюджету в суму близько 1 млн руб. на добу (близько $16,5 тис.).

Як розповіло джерело, знайоме з організацією бойових вильотів, в середньому одна година польоту бойового літака може коштувати від 4 до 7 млн руб, або 5 млн руб. в середньому ($80 тисяч).

Хіти тижня. Україна відмовилася видавати підозрюваних у розстрілі Майдану: Москаль розповів, чому зірвався обмін з Росією полоненими всіх на всіх

понеділок, 19 серпень 2019, 1:00

Чиновник заявляє, що колишнє керівництво країни винне в тому, що українські ув'язнені не повернулися додому. Москаль воліє, щоб вбивць, котрі розстрілювали беззбройних людей у центрі Києва, і до формату обміну не належать віддали державі-агресору. Коли...

Що має зробити Зе!команда для зближення України з ЄС: Вітчизняні експерти розробили комплексний документ

понеділок, 19 серпень 2019, 0:25

Команда Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції на чолі директорки Ольги Стефанішиної опублікували на "Європейській правді" відкритого листа шостому президенту, зазначають Патріоти України. . "Інтеграція України до ЄС т...