Ціна вбивств: ЗМІ дізналися, скільки коштує бюджету Росії чужа війна

Операція в Сирії обходиться для російських платників податків як мінімум $2,5 млн щодня.

Російська авіація бомбить Алеппо. Фото: Reuters.

Для фінансування операції ВКС Росії в Сирії не виділено окремий бюджет, тому що вона проходить в рамках загального бюджету російського Міністерства оборони. За підрахунками РБК, операція в Сирії коштує Міноборони як мінімум $2,5 млн щодня, передають Патріоти України.

На території Сирії знаходяться близько 1600 осіб, розповіли в Міністерстві оборони. В цю кількість входять морські піхотинці, льотчики, два батальйони аеродромно - та радіотехнічного забезпечення, командний склад, моряки, розрахунки засобів ППО та радіоелектронної боротьби, а також цивільні фахівці.

Як розповів експерт Центру військового прогнозування Інституту політичного і військового аналізу Анатолій Циганок, для розрахунків, скільки йде на харчування бійців, можна використовувати суму 600-800 рублів ($10-13) на добу.

Виходячи з цієї суми, харчування контингенту в 1600 осіб обходиться бюджету в суму близько 1 млн руб. на добу (близько $16,5 тис.).

Як розповіло джерело, знайоме з організацією бойових вильотів, в середньому одна година польоту бойового літака може коштувати від 4 до 7 млн руб, або 5 млн руб. в середньому ($80 тисяч).

Хіти тижня. Попри санкції: Путін возив на зустріч із Зеленським "тіньового переговорника"

четвер, 12 грудень 2019, 5:00

Президент Росії Володимир Путін взяв із собою на "нормандський саміт" у Париж 9 грудня свого помічника і куратора щодо Донбасу Владислава Суркова у ролі так званого тіньового переговорника. "Сьогодні зоряний час Суркова – всі його конкуренти поза поряд...

Хіти тижня. Два сумнівних абзаци: Цимбалюк знайшов шпарину для Росії в комюніке "нормандської четвірки" (відео)

четвер, 12 грудень 2019, 0:35

За словами журналіста, глава держави проговорив багато правильних речей про російсько-український конфлікт в процесі прес-конференції, але не сприяв тому, щоб вони були зафіксовані в підсумковому документі. Головним досягненням Росії в комюніке, підпис...